Oglądalność Dynamite i NXT, Takeover dwudniowym wydarzeniem?, The Rock chwali Hurt Business

» Za nami 73. tydzień Wednesday Night Wars. Pomimo występów Paula Wighta i Shaquille O’Neala, Dynamite nie udało przekroczyć się liczby miliona osób przed telewizorami. Wyraźnie jednak odskoczyli NXT. Ich program na TNT (stanowiący zarazem ostatni odcinek przed Revolution) obejrzało 934,000 widzów. WWE NXT na USA Network obejrzało z kolei 692,000 widzów. W klasyfikacji Cable Top 150, Dynamite uplasowało się na 6 miejscu, zaś złoto-czarny brand WWE na miejscu 19.

» Jak możemy zauważyć poniżej WWE Network chcąc nie chcąc, zdradziło, że 8 kwietnia odbędzie się kolejne NXT Takeover.

Według najnowszych wieści, może to być jednak 2-dniowe wydarzenie. Pierwsza część kwietniego Takeover ma zostać wyemitowana na USA Network w środę 7 kwietnia jako odcinek NXT. Druga, tak jak widzimy na grafice, dzień później, tym razem już na platformie WWE Network. Nie wiadomo jednak, czy WWE podtrzyma ten pomysł, ponieważ w tym przypadku wszystko może się jeszcze zmienić. Nie wiadomo również, czy obie części odbędą się w Performance Center, choć raczej tego można byłoby się spodziewać.

» Na Twitterze, lider The Hurt Business, MVP odpowiedział na jeden z komentarzy mówiących, że nie wszystko zawsze musi dotyczyć rasy. Wszystko za sprawą plakatu, który przedstawia trzech ciemnoskórych mistrzów WWE – The Rocka, Bobby’ego Lashley’a i Kofiego Kingstona oraz ciemnoskórego chłopca trzymającego pas WWE. Opis tego tweeta brzmiał: “To możliwe”.

Na odpowiedź MVP… odpowiedział z kolei Dwayne “The Rock” Johnson:

“Dobrze powiedziane, bracie. ŚWIETNIE wam idzie. Bardzo się cieszę z was wszystkich. Jestem dumny.”

Tweet The Rocka podał dalej aktualny mistrz WWE, Bobby Lashley:

“Ty i wielu innych utorowało nam drogę do tego co robimy. Bez The Great One nie byłoby All Mighty.”