Oglądalność RAW, NXT, Dynamite, IMPACT! i SmackDown [26.04 – 30.04]

Kolejny wrestlingowy tydzień za nami. Przyjrzyjmy się zatem wynikom oglądalności poszczególnych tygodniówek telewizyjnych!

WWE RAW: 1.774 mln widzów na USA Network

– Walką wieczoru ostatniego RAW było starcie Brauna Strowmana z Drew McIntyrem. Show zaliczyło spadek oglądalności w porównaniu z poprzednim odcinkiem, wówczas tygodniówkę obejrzało 1.907 mln widzów.

WWE NXT: 744,000 widzów na USA Network

– Wtorkowe NXT również uzyskało wynik gorszy niż poprzednio (- 11.5%). Main eventem ostatniego odcinka był Six Man Tag Team Match z udziałem Legado del Fantasma i MSK oraz Kushidy.

AEW Dynamite: 889,000 widzów na TNT

– Tygodniówką, która straciła jednak najwięcej widzów było Dynamite od All Elite Wrestling. Wynik z 1.104 mln spadł aż do 889,000. Wszystko za sprawą przemówienia prezydenta Stanów Zjednoczonych, które w środowy wieczór, oglądała zdecydowana większość Amerykanów. Main eventem Dynamite była walka o TNT Title: Darby Allin (c) vs 10.

IMPACT! Wrestling: 120,000 widzów na AXS TV

– Pierwszy odcinek IMPACT! po gali Rebellion z udziałem nowego mistrza federacji Kenny’ego Omegi obejrzało zaledwie 120,000 osób. To drugi najniższy wynik w 2021 roku dla federacji IMPACT Wrestling. Podobnie jak, Dynamite, program miał mocnego konkurenta w postaci Draftu NFL. Walką wieczoru IMPACT! było starcie Samiego Callihana z Eddiem Edwardsem.

WWE SmackDown: 1.923 mln widzów na FOX

– SmackDown kończyło starcie o tytuł Universal pomiędzy Romanem Reignsem a Danielem Bryanem. Tak samo jak w przypadku emisji IMPACT!, w tym samym czasie na innych kanałach, transmitowany był dalszy ciąg Draftu NFL. Pewnie dlatego, show zaliczyło spadek o 9.3% w porównaniu z ostatnim odcinkiem.