Dean Ambrose powróci do WWE?, Braun Strowman zawieszony, Oglądalność RAW

» Nim Jon Moxley zadebiutował w AEW, występował w WWE jako Dean Ambrose. Jego kariera była całkiem udana, ponieważ zrobił furorę razem z The Shield, a także był mistrzem WWE, Interkontynentalnym, Stanów Zjednoczonych oraz Tag Team. Co ciekawe, federacja Vince’a McMahona złożyła w dniu 8 października br. wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego “Dean Ambrose”. Czyżby miało to oznaczać powtórkę z 1997? Wtedy to na galach ówczesnego WWF pojawiali się przebierani Razor Ramon i Diesel, choć obaj byli już w WCW, gdzie występowali pod nazwami Scott Hall i Kevin Nash. Sytuacja ta spotkała się z falą krytyki i można by powiedzieć, że niemal na pewno WWE nie zdecyduje się już więcej na podobny krok. Czemu więc miałoby służyć zarejestrowanie znaku towarowego “Dean Ambrose”? Najpewniej temu, aby zabezpieczyć się na przyszłość. Teraz już żadna z niezależnych federacji wrestlingowych nie może promować występu Moxley’a jako byłej gwiazdy WWE Deana Ambrose’a, a federacja McMahona ma pewność, że na spokojnie może tworzyć nowe materiały na WWE Network z udziałem Ambrose’a mając pewność, że nikt się do tego nie przyczepi. Mogłoby być bowiem tak, że Moxley sam mógłby zarejestrować nazwę “Dean Ambrose” i wtedy mógłby domagać się od WWE pieniędzy z racji wykorzystywania jego znaku towarowego.

Pozostałe znaki towarowe jakie WWE zarejestrowało w ostatnim czasie to “CeNation” oraz “Legend Killer”.

» Na ostatnim Monday Night RAW, Braun Strowman dopuścił się ataku na Adamie Pearcie. Poskutkowało to storyline’owym zawieszeniem, o którym w dniu wczorajszym WWE poinformowało na swojej stronie internetowej.

“Braun Strowman został zawieszony na czas nieokreślony za podniesie rąk na Adama Pearca.” – czytamy w oświadczeniu.

Sprawę skomentował już sam zawodnik pisząc:

“Naprawdę? (…) Do diabła z tym miejscem i całą zakulisową gównianą polityką!!!”

A, skoro o ostatnim RAW mowa, to poniedziałkowy odcinek osiągnął oglądalność na poziomie 1,808 miliona widzów. To wzrost o 1.6% w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to po czerwoną tygodniówkę sięgnęło 1,779 miliona widzów. Ostatni odcinek był pierwszym po niedzielnej gali Survivor Series.