Tony Khan: Double or Nothing przebiło WrestleManię

Tony Khan: Double or Nothing przebiło WrestleManię, Śmierć menadżerki Sabu Melissy Coates, Yuka Sakazaki powraca do All Elite Wrestling

» Prezes AEW Tony Khan wystąpił gościnnie w podcaście Barstool Sports’ Pardon My Take, w którym stwierdził, że ubiegłoroczne Double or Nothing wypadło lepiej niż WrestleMania.

Powiem Ci coś. Double or Nothing zarówno w ubiegłym, jak i tym roku było lepszym show niż WrestleMania. Podobała mi się tegoroczna WrestleMania o wiele bardziej niż w poprzednich latach. W tym roku mieli kilkoro fanów, którzy pracowali przez dwa dni. Zrobili dobre dwudniowe wydarzenie, ale pomyślałem, że Double or Nothing było znakomite, jak dotąd najlepsze wrestlingowe show w tym roku. W ubiegłym roku podczas pandemii koronawirusa DON zjadło WrestleManię. Byliśmy lepszym show.

» Cauliflower Alley Club informuje, że w wieku 50 lat zmarła Melissa Coates znana również jako Super Genie.

Doświadczona wrestlerka była absolwentką szkoły Killera Kowalskiego, która znajduje się w Massachusetts. Podczas swojej przygody z wrestlingiem Melissa występowała w OVW oraz Deep South Wrestling. W 2005 roku wystąpiła na gali PPV WWE BackLash próbując swoich sił w Chris Masters’ Masterlock Challenge.

W 2014 roku Coates została menadżerką Sabu występując z nim w Impact Wrestling oraz kilku mniejszych promocjach. Pod koniec 2020 roku Coates przeszła operację amputacji nogi, a jej stan zdrowia znacząco się pogorszył. Główna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

» W lecie do federacji All Elite Wrestling powróci Tokyo Joshi Pro Wrestling star Yuka Sakazaki. Taka informacja została potwierdzona przez oficjalny profil japońskiej federacji na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE >>> Alexa Bliss: Cieszę się swoim gimmickiem, Konfrontacje zapowiedziane na AEW Saturday Night Dynamite, Zmiana mistrzów IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship

Warto przypomnieć, że Yuka była uczestniczką turnieju o AEW Women’s World Championship, który został nagrany w Japonii. Swój ostatni pojedynek dla AEW stoczyła w lutym 2020 roku.