Alexa Bliss: Cieszę się swoim gimmickiem

Alexa Bliss: Cieszę się swoim gimmickiem, Konfrontacje zapowiedziane na AEW Saturday Night Dynamite, Zmiana mistrzów IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship

» Alexa Bliss nie przejmuje się krytyką, jaka spotkała ją ze strony fanów WWE, ponieważ jest zadowolona ze swojego gimmicku. W ostatnim czasie pojawiło się wiele pozytywnych oraz negatywnych komentarzy na temat bookingu Alexy Bliss w ostatnim roku. Krytyka ze strony fanów pojawiła się również w tym tygodniu, kiedy Bliss połączyła siły z Nikki Cross w starciu z Nia Jax oraz Shayną Baszler w Money In the Bank qualifying matchu.

Mogą mówić, co chcą… ale ja naprawdę dobrze się bawię.

W tym tygodniu Bliss oraz Cross dołączyły do Asuki oraz Naomi jako uczestniczki Women’s Money In the Bank Ladder Matchu, który odbędzie się 18 lipca na Money in the Bank. Pozostałe cztery miejsca zarezerwowane są dla gwiazd SmackDown.

ZOBACZ TAKŻE >>> Andrade El Idolo: TNT i World Title to mój cel, Czy Big E zostanie przeniesiony na RAW?

» Na oficjalnej stronie TNT pojawiły się nowe pojedynki, które odbędą się podczas AEW Saturday Night Dynamite.

The Bunny zmierzy się z Kris Statlander
Ethan Page zmierzy się z Bearem Bronsonem
Matt Sydal zmierzy się z Dante Martinem – będzie to walka rewanżowa z 8 czerwca, gdzie na AEW Dark zwycięstwo odniósł Sydal.

Oprócz wspomnianych walk odbędzie się segment z udziałem MJF i Sammy’ego Guevary przygotowujących się do rywalizacji w main evencie 30 czerwca.

» El Phantasmo oraz Taiji Ishimori z The Bullet Club zostali nowymi IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champions. Do zmiany posiadaczów tytułów mistrzowskich doszło podczas eventu NJPW Kizuna Road, który odbył się w Korakuen Hall w Tokio. Ishimori oraz Phantasmo pokonali SHO i YOH z Roppongi 3K. Dla nowych mistrzów jest to trzecie panowanie.