Tony Khan o Double or Nothing 2021: „To będzie świetna zabawa dla wszystkich przed kompletem publiczności”

Promując dzisiejszą galę Double or Nothing, prezes AEW Tony Khan gościł w Busted Open Radio. Wypowiedział się tam o uczuciach jakie towarzyszą mu przed tak wyjątkowym wydarzeniem oraz zapowiedział kilka walk.

„Dobrze się składa, że będzie się to dziać w Daily’s Place. Ludzie oglądali tu wrestling przez ostatni rok. Ale teraz będzie trochę inaczej, ponieważ będziecie mogli zobaczyć pełen tłum i to do czego jest zdolny. Myślę, że to naprawdę niesamowite dla fanów, którzy utknęli z nami tutaj podczas pandemii i uczestniczyli w galach z 25-procentową pojemnością. To będzie świetna zabawa dla wszystkich przed kompletem publiczności. Nikt nie będzie na to czekał bardziej niż sami wrestlerzy. Oni są bardzo podekscytowani wyjściem i ponownym wystąpieniem przed pełnym tłumem.

A więc to wspaniały weekend… PPV zapowiada się wyjątkowo. Mamy cztery tytuły w karcie, plus tytuł kobiet NWA w karcie wstępnej. Od góry do dołu, same ogromne rzeczy. Stadium Stampede, który poznaliśmy rok temu, myślę, że teraz może być jeszcze lepszy i bardziej intensywny. Widzieliśmy, co The Pinnacle i The Inner Circle wnieśli do Blood & Guts Matchu i myślę, że ludzie mogą sobie tylko wyobrazić, do czego te dwie frakcje posuną się w rewanżu. Jestem podekscytowany powrotem Stinga po 6 latach. Stoczył Street Fight, ale tym razem nie będzie to cinematic match. On weźmie udział w walce wrestlingowej na żywo. Zapowiada się niesamowicie. Pracował nad tym naprawdę ciężko i mogę sobie tylko wyobrazić ekscytację fanów tak długo czekających na ten moment.”

Khan zachwycał się także nad walką Hikaru Shidy z Britt Baker:

„Britt Baker przeszła wielką przemianę. Pojawiła się w AEW jako babyface, a potem całkowicie zmieniła swoją postać i zdobyła nagrodę „Most Improved Wrestler of the Year”. I naprawdę na to zasłużyła. Poprawiła umiejętności ringowe, wygrywała ogromne pojedynki, stała się jedną z czołowych zapaśniczek w naszej federacji (…) Zdecydowanie nabrała rozpędu, aby zostać pretendentką numer jeden. Niemniej, Shida pokonała wszystkich z którymi walczyła w ciągu ostatniego roku. Wracając do zeszłorocznego Double or Nothing, Shida vs Nyla było świetnym starciem. Poprzeczka została podniesiona wysoko, ale niezależnie od tego co się wydarzy, konfrontacja Shidy z Britt Baker będzie naprawdę fascynująca. To z pewnością największa walka wrestlingowa, jaką kiedykolwiek mieliśmy w AEW.”

W dalszej części, prezes All Elite Wrestling skupił się na pojedynku Cody’ego Rhodesa z Anthonym Ogogo:

„To naprawdę interesujące starcie. Jest tu wiele historii, które zostały zaprezentowane w telewizji. A jeśli oglądasz nasze „Road To…” i inne materiały publikowane na YouTube, śledzisz biografie lub jeśli obejrzysz „Countdown to Double or Nothing”, istnieje wiele dodatkowych informacji o ich rywalizacji.

Kiedy szukałem zawodników, Cody przedstawił mi Anthony’ego. Spotkałem się z nim w Anglii, spędziliśmy razem czas, zabrałem go na Kraven Cottage (red. stadion Fulhamu). Ludzie byli naprawdę podekscytowani widokiem Anthony’ego Ogogo. W Anglii jest powszechnie znanym medalistą olimpijskim. Świetny pięściarz, a boks to wielki sport w Anglii. Kochają boks w Anglii. Anthony jest świetnym sportowcem. Przygotowywanie go do występów w wrestlingu miało sens. Trenowali go Cody i QT. A jak wiemy, ten drugi zatruł umysły wielu uczniom i skierował ich przeciwko Cody’emu. Również Anthony Ogogo odwrócił się od swojego mentora i osoby, która wprowadziła go do świata wrestlingu. Jest w tym zatem wspaniała historia, ale i interesująca walka.”

Przypomnijmy, że gala Double or Nothing startuje o 2:00 w nocy. Poprzedzi ją godzinne Buy-In z walką Serena Deeb (c) vs Riho o mistrzostwo kobiet NWA. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się pełna karta walk na dzisiejsze wydarzenie:

AEW World Championship Match
Kenny Omega (c) vs vs Orange Cassidy vs PAC

AEW Women’s World Championship Match
Hikaru Shida (c) vs Britt Baker

AEW World Tag Team Championship Match
The Young Bucks (c) vs Jon Moxley & Eddie Kingston

TNT Championship Match
Miro (c) vs Lance Archer

Stadium Stampede Match
The Pinnacle vs The Inner Circle

Casino Battle Royale o miano pretendenta do AEW World Title
Udział wezmą m.in. Christian Cage, Matt Sydal, Powerhouse Hobbs, Jungle Boy, Matt Hardy, Dustin Rhodes, QT Marshall, Penta El Zero Miedo
(walkę skomentuje Paul Wight)

Tag Team Match
Sting & Darby Allin vs Scorpio Sky & Ethan Page

Singles Match
Cody Rhodes vs Anthony Ogogo

Singles Match
Hangman Page vs Brian Cage