AEW ściągnęło do siebie 3 wrestlerów, Sting: Dlaczego nigdy nie zawalczyłem z The Undertakerem?

» All Elite Wrestling podpisało kontrakty z kilkoma talentami. Pwinsider.com donosi, że “Smart” Mark Sterling oraz Bear Bronson, a także Bear Boulder podpisali umowy z federacją. AEW nie potwierdziło jeszcze podpisania kontraktów, ale zrobi to w najbliższej przyszłości.
Sterling wkroczył do branży w 2001 roku, gdzie wcielił się w postać Marka Malibu “The Dude”. Pracował dla takich organizacji jak Create A Pro, WrestlePro, czy Limitless Wrestling. Dzielił on również ring z takimi zawodnikami jak Tommy Dreamer, Gangrel, Brian Myers, Hornswoggle, Pat Buck, Jimmy Hart, Cliff Compton, Rikishi, Romeo Roselli i Antonio Thomas. Sterling pojawił się na odcinku Dynamite 2 września 2020 roku, gdzie przegrał z Jonem Moxleyem.
Bear Country po raz pierwszy zaistnieli razem w Chaotic Wrestling w 2018 roku. Pracowali również dla Combat Zone Wrestling (CZW), oraz Limitless Wrestling. Pracowali nad walkami na AEW Dark od grudnia zeszłego roku, a nawet wzięli udział w Casino Tag Team Royale na AEW Revolution na początku tego roku. Pojawili się również na odcinkach Dynamite w ostatnim czasie.

» Sting ma powrócić do akcji na żywo w najbliższą niedzielę na gali Double Or Nothing, gdzie razem z Darbym Allinem będzie walczył przeciwko Ethanowi Page’owi i Scorpio Sky. Aby ją wypromować, udzielił wywiadu dla Paste Magazine i podczas niego został zapytany o to, dlaczego nigdy nie doszło do pojedynku pomiędzy nim i The Undertakerem. Sting od lat mówił o tym, że chce tego pojedynku i mimo, że obaj byli w WWE prawie dekadę temu, to nigdy do niego nie doszło.

Nie. Nie. Do dziś szczerze mówiąc nie wiem. Może Taker po prostu nigdy tak naprawdę nie chciał ze mną pracować. Może to oni to zaklepali, a on jakby podrapał się po nosie i powiedział, że nie bardzo chce to robić. Z jakiegoś powodu, mimo że Taker i ja zawsze świetnie się dogadywaliśmy. Nie sądzę, żeby miał ze mną jakieś problemy, ja z pewnością nie mam żadnych problemów z nim. Po prostu mam do niego ogromny szacunek. Ale nie mam pojęcia dlaczego ten pojedynek nigdy się nie odbył.
Myślę, że to nie było w porządku, że to się nie stało. To coś, co moim zdaniem powinno było się wydarzyć. Mówiłem to przez 20 lat, dawałem to jasno do zrozumienia, wiesz, “Chciałbym zawalczyć, chciałbym mieć jedną walkę z tym facetem” Z tymi dwiema postaciami miałem tak wiele pomysłów, jak mogliśmy to zrobić i sprawić, że była to zdecydowanie noc, której nikt nigdy nie zapomni. Ale wiesz co, jestem tutaj. Jestem z AEW, kocham to co się tutaj dzieje i kocham to co się szykuje. Cieszę się, że zdecydowałem się na ten krok i przyjechałem tutaj.