The Young Bucks: Dlaczego jest tyle stajni?, Uczestnik WrestleManii 37 z koronawirusem, Eva Marie gotowa na powrót do ringu WWE

» W rozmowie ze Scottem Fishmanem dla TV Insider, Nick Jackson porównał AEW do NJPW.

New Japan Pro Wrestling rezerwuje frakcje od ponad 40 lat i wciąż istnieją. Fani z Ameryki Północnej nigdy nie doświadczyli tylu drużyn w jednym miejscu. Są przyzwyczajeni do jednej, dwóch lub trzech stajni w federacji wrestlingowej. Prościej jest zarezerwować tag team. Łatwo jest zaangażować więcej osób tworząc różne grupy. Jeśli nie jesteś częścią stajni, walczysz sam, więc czasami możesz mieć problem z otrzymaniem bookingu. Dlatego także mamy wiele frakcji. To najwyraźniej zadziałało i zrobiło swoje.

Warto dodać, że The Young Bucks to obecni AEW World Tag Team Champions.

» Fan, który uczestniczył w dwudniowej WrestleManii 37 poinformował, że otrzymał pozytywny wynik na obecność COVID-19.

Użytkownik Twittera @BahGawdLogan poinformował, że po powrocie do domu z WrestleManii 37 źle się poczuł i uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa sugerując wszystkim, że również powinni się przebadać.

John Pollock w POST Wrestling rozmawiał ze wspomnianym fanem, który był uczestnikiem pierwszej oraz drugiej nocy na WrestleManii 37, a także Bloodsport oraz eventu Jimmy Lloyd’s Degeneration F organizowanego przez The Collective.

W związku z tym WWE COO Triple H oraz nowy WWE NXT Cruiserweight Champion KUSHIDA zaszczepili się.

ZOBACZ TAKŻE >>> BREAKING NEWS: Fala zwolnień w WWE!

» We wrześniu ubiegłego roku Eva Marie podpisała kontrakt z WWE, ale nigdy nie powróciła. Od tamtej pory rzadko pojawiają się informacje na temat potencjalnego, ringowego powrotu wrestlerki. W najnowszej odsłonie Muscle & Fitness, Eva Marie potwierdziła, że jest gotowa do powrotu na ring i gdy nadarzy się takowa okazja to ją wykorzysta.

Tak bardzo kocham WWE. Swoją karierę i przygodę z wrestlingiem zawdzięczam trzem osobom: Vince’owi McMahonowi, Stephanie McMahon i oczywiście Triple H. Zaryzykowali i postawili na dzieciaka, który nie miał wyrobionej marki. Jeśli chodzi o to, czy zapomniałam, jak wygląda praca na ringu to tak nie jest. Czuję, że teraz jest czas na podgrzanie atmosfery i wszyscy wiemy, jak Eva Marie potrafi to robić. Chciałabym powrócić na ring, więc czekam na właściwy czas, właściwy moment. Jeżeli nadarzy się taka okazja to ją wykorzystam.