Robert Roode i Primo zawieszeni, WWE publikuje oświadczenie w sprawie Kevina Owensa, Cryme Tyme vs The Young Bucks w AEW?

» Federacja WWE potwierdziła 30-dniowe zawieszenie Roberta Roode’a oraz Primo Colona, ponieważ naruszyli oni Politykę Wellness.

“WWE zawiesiło Colona i Roberta Roode’a na 30 dni ze skutkiem natychmiastowym, z powodu pierwszego naruszenia polityki wellness”.

Warto przypomnieć, że Robert walczył z Romanem Reignsem podczas ostatniego odcinka SmackDown TV, natomiast The Colons nie pojawiają się w telewizji od kilku miesięcy, ale w ostatnim czasie doszły do nas słuchy iż mają wrócić. Zaróno Primo, jak i Epico aktualnie pracują dla WWC w Puerto Rico, czyli federacji, której właścicielem jest ojciec Primo.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że na RAW powstała nowa stajnia, stworzona przez Setha Rollinsa oraz The Authors of Pain. Dwójka braci zaatakowała Kevina Owensa, a na stronie WWE.com pojawiła się aktualizacja odnośnie stanu zdrowia Kanadyjczyka:

“Kevin Owens został poddany szeregowi testów dotyczących potencjalnych obrażeń, jakie doznał podczas poniedziałkowego RAW w wyniku ataku ze strony członków The AOP, a także Setha Rollinsa”.

» Były WWE Superstar JTG za pośrednictwem Twittera ogłosił, że postawała nowa aplikacja Earsaye, która pozwala wysłać użytkownikowi memy audio. Materiał promocyjny kończy się w momencie, kiedy JTG otrzymuje specjalny mem urodzinowy od Shada Gasparda. W jego trakcie JTG drwi z The Young Bucks pytając ich, dlaczego AEW ignoruje Cryme Tyme, ponieważ świat pro wrestlingu potrzebuje pojedynku z udziałem tych drużyn: