Uwaga na Spoilery! Maria Menounos powróci do ringu WWE?, Zaktualizowana karta walk PPV TLC 2019, Randy Orton chce Kena Shamrocka w WWE HOF

» Wygląda na to, że w poniedziałek Maria Menounos pracowała nad sekretnym projektem związanym z wrestlingiem. Jak widać poniżej, prezes AfterBuzz udostępnił post na Instagramie, na którym znajduje się WWE SmackDown Women Sonya Deville oraz WWE Hall of Famer Sean “X-Pac” Waltman. Pracowali oni na ringu w szkole Knox Pro należącej do WWE Hall of Famera Rikishiego. Warto wspomnieć, że Maria pojawiła się w telewizji WWE kilka razy na przestrzeni ostatnich lat, a swój najlepszy występ określa jako tag team match podczas WrestleManii 28 w 2012, gdzie połączyła siły z Kelly Kelly w konfrontacji z Eve Torres i WWE Hall of Famer Beth Phoenix.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że podczas niedzielnej gali WWE PPV TLC odbędą się dwa gimmick matche. W pierwszej walce Rusev zmierzy się z Bobbym Lashleyem w Tables Matchu. W drugiej walce będziemy świadkami pierwszego w historii Women’s TLC Matchu o WWE Women’s Tag Team Championship, w którym obecne mistrzynie, czyli Asuka oraz Kairi Sane zmierzą się z Charlotte Flair oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, jakie obejrzymy podczas niedzielnego show:

TLC Match o WWE Women’s Tag Team Titles
Charlotte Flair & RAW Women’s Champion Becky Lynch vs. Asuka & Kairi Sane (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
The Revival vs. The New Day (c)

TLC Match
Roman Reigns vs. King Baron Corbin

Tables Match
Rusev vs. Bobby Lashley w/Lana

WWE Universal Champion Bray Wyatt vs. The Miz

Single Match
Aleister Black vs. Buddy Murphy

» WWE Superstar Randy Orton chce zobaczyć byłego WWE Intercontinental Championa Kena Shamrocka wprowadzonego do WWE Hall of Fame w przyszłym roku. The Viper w taki sposób odpowiedział na tweet WWE On FOX dotyczący przyszłych Hall of Famerów. Jak wiadomo dwa dni temu WWE ogłosiło, że Batista, nWo (Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash oraz Sean Waltman ) zostaną wprowadzeni w przyszłym roku do HOF: