Murphy vs Kenny Omega wkrótce w AEW?, Anthony Ogogo debiutuje na Dynamite, Mike Tyson dołączył do The Inner Circle

» Murphy wziął udział w sesji Q&A, w której wypowiedział się między innymi na temat wymarzonego rywala, współpracy z Sethem Rollinsem oraz ulubionego pojedynku.

Z kim poza WWE chciałbyś się zmierzyć?

Kenny Omega – odpowiedział.

Wiceprezes wykonawczy AEW Kenny Omega odpowiedział na wpis byłego Cruiserweight Championa.

Murphy jest typem sportowca, którego lubię oglądać. Będzie fajnie, jeżeli coś z nim stworzę. Mało znanym faktem jest to, że prawie grałem z nim w COD. Myślę, że Danny Limelight skradł jego miejsce. ( Nic dziwnego, że wiem o nim aż tyle) – powiedział Kenny Omega.

Jak Ci się współpracowało z Sethem Rollinsem?

Wspaniale! Tyle rzeczy nauczyłem się od niego! Ratowanie mu tyłka było dla mnie zaszczytem! Podrzucałem mu moje pomysły, ponieważ chciałem poznać jego zdanie i myśl, jak przetworzyć je na storyline. Czułem, że wiele zyskałem z tej współpracy i poprawiłem moje rzemiosło – odpowiedział Murphy.

Ulubiony pojedynek?

Bardzo ciężki wybór! Murphy vs Roman Reigns był moim przełomowym momentem. Mam tak wiele ulubionych pojedynków! Dobrze współpracowało mi się z: Ali, Black, Andrade, Seth, Kalisto, Cedric, Humberto, Bryan i Nese – dodał.

» Były uczestnik Igrzysk Olimpijskich w boksie Anthony Ogogo zadebiutował podczas najnowszego odcinka AEW Dynamite. W quick matchu pokonał Cole’a Kartera powalając go mocnym ciosem. Ogogo jest członkiem stajni QT Marshala (razem z Aaronem Solowem i Nickiem Comoroto).

Poniżej przedstawiamy kilka ujęć z debiutu wrestlera:

» Na tej samej tygodniówce powrócił Mike Tyson jako egzekutor pojedynku Chrisa Jericho i Daxa Harwooda. Przez znaczącą część pojedynku Iron Mike był neutralnym zawodnikiem, który czuwał nad czystością single matchu. W tym czasie udało mu się wyjąć krzesło z rąk Chrisa Jericho oraz kija do kendo z rąk Harwooda. Popularny Y2J wygrał walkę, a Mike Tyson celebrował zwycięstwo z The Inner Circle dołączając do stajni jako pomocnik.