Taya Valkyrie i gwiazdy WWE komentują jej debiut w NXT, Nick Khan informuje o powrocie live eventów WWE, CM Punk wspomina WrestleManię 29

» Znana z występów w Impact Wrestling jako Taya Valkyrie za pośrednictwem portali społecznościowych ujawniła, dlaczego wybrała “Franky Monet” na swój ring name w WWE NXT.

We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o debiucie Monet w trakcie segmentu promującego nową WWE NXT Women’s Champion Raquel Gonzalez. Franky oświadczyła, że w każdy wtorek zamierza uprzykrzać życie nowej mistrzyni, a kobiecy roster w NXT powinien mieć się na baczności.

Hej, kocham mój ring name…. odkąd go wybrałam. Mogłabym nazywać się Sunshine Tuna i sprawiłabym, że by się to sprzedało!!! Więc weź oddech, przestań narzekać i ciesz się tą ewolucją podążając za mną. Dzięki #FrankyMonet.

Monet pochodzi od francuskiego artysty, Franky ponieważ uwielbiałam imiona seksowne i myślę, że jest super słodki i odważny. Tak na marginesie to nie miała zamiaru nazwać się Sunshine Tuna to był tylko przykład. Ring name nie uczyni z Ciebie wrestlera. Oczywiście pomaga. Jestem sobą, la WERA LOCA. W każdy razie…. Wczorajszy wieczór był wyjątkowy. Jestem tam, gdzie powinnam. Dziękuję za wszystkie wiadomości. Doceniam je <3

Zarówno WWE COO Triple H, jak i mąż wrestlerki, czyli John Morrison skomentowali debiut w NXT:

W dywizji wypełnionej najlepszymi talentami z całego świata musisz się wyróżniać. Ostatniej nocy na #WWENXT #FrankyMonet dokonała tego. #WWEraLOCA – napisał Triple H.

Nadal nie mogę przestać się uśmiechać !!! Cóż za wspaniały debiut i świetny odcinek @WWENXT !!!…. @The_Prince_P nie może przestać się uśmiechać. #WoofYeah!! Gratuluję @TheTayaValkyrie !! !! !!

ZOBACZ TAKŻE >>> BREAKING NEWS: Fala zwolnień w WWE!

» Dyrektor finansowy WWE Nick Khan w rozmowie z Joe Ottersonem wyjawił, że federacja World Wrestling Entertainment wkrótce powróci z live eventami.

Czy są jakieś plany dotyczące najbliższych wydarzeń (live eventów)?

Jakieś plany? Tak mamy jakieś plany, którymi mamy się podzielić? Bądźcie czujni. Pamiętaj, że kiedy powrócimy z live eventami, będziemy działać w pełnym wymiarze czasowym. Nie zamierzamy robić wyjątków. Na WrestleManii ponownie poczuliśmy, jak to jest występować przed fanami, więc czekajcie na wiadomości, które wkrótce się pojawią.

Jeżeli mogliśmy zorganizować WrestleManię 37 w bezpieczny sposób to tak zrobiliśmy. Myślę, że dzięki wspaniałej pracy wszystkich osób w WWE, udało się nam dokonać czegoś wyjątkowego. Jeśli pamiętacie ubiegłoroczną WrestleManię, musieliśmy zrezygnować ze studia…. Z pewnością było to inne doświadczenie niż w tym roku. Chcieliśmy mieć pewność, że fani oglądający nas w domu przeżyją to samo, jakby byli na arenie.

Variety informuje, że WrestleMania 37 miała rekordową liczbę wyświetleń w portalach społecznościowych, co stanowiło wzrost (1,1 miliarda) o 14 procent w porównaniu do ubiegłego roku.

» Były WWE Superstar CM Punk w podcaście My Mom’s Basement wypowiedział się na temat rywalizacji z The Undertakerem podczas WrestleManii 29.

Ostatni występ miał miejsce na WrestleManii 29. Biorąc pod uwagę okoliczności, które do tego doprowadziły i wszystko co się wydarzyło później jest to dla mnie najbardziej charakterystyczny moment w mojej karierze. Wtedy nic mnie nie obchodziło. Byłem opętanym człowiekiem i nie dbałem o nic w tym czasie. Wyszedłem tam i całkowicie go zniszczyłem. Ludzie do dziś mówią – och nigdy nie uczestniczyłeś w walce wieczoru na WrestleManii. Ja odpowiadam, że Tak było. Powinienem mieć, ale po prostu tego nie zrobiłem i pojechałem do domu – zakończył CM Punk.