Ivelisse: AEW źle traktuje pracowników, Stephanie McMahon zaszczepiona na COVID-19, Riddle miał być mistrzem po WrestleManii 37

» Stephanie McMahon za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała o dołączeniu do listy wrestlerów, którzy otrzymali szczepionkę na COVID-19.

Oficjalnie jestem w pełni #zaszczepiona i o jeden krok bliżej do powrotu do wszystkich rzeczy, za którymi tęskniłam przez ostatnie 12 miesięcy! #COVID19.

McMahon jest co najmniej trzecią osobą związaną z World Wrestling Entertainment, która zaszczepiła się. Kilka dni temu WWE Hall of Famer Mick Foley oraz WWE Hall of Famer Kevin Nash na swoich profilach społecznościowych zamieścili informacje o przyjęciu szczepionki. Doktor Chris Amann był pierwszym znanym pracownikiem wspomnianej firmy, który otrzymał szczepionkę w styczniu bieżącego roku.

W ostatnich tygodniach WWE za sprawą Daniela Bryana, Reya Mysterio, Monteza Forda oraz nowej SmackDown Women’s Champion Bianki Belair wysłało oświadczenie w kierunku swoich fanów. W tym oświadczeniu gwiazdy WWE zachęciły fanów wrestlingu do zaszczepienia się.

» Wygląda na to, że przygoda Ivelisse z All Elite Wrestling dobiegła końca. Obecna SHINE Champion za pośrednictwem Twittera poinformowała o zakończeniu współpracy ze wspomnianą firmą, jednocześnie zarzucając jej złe traktowanie swoich pracowników.

Historia niestety się powtórzyła. Mówię o złym traktowaniu i zwalnianiu. To jest życie – napisała Ivelisse na Twitterze.

Post zamieszczony na profilu wrestlerki natychmiast został usunięty.

Swój ostatni pojedynek w ringu AEW zaliczyła 2 marca na tapingu AEW Dark tworząc drużynę z Diamante i przegrywając w rywalizacji z KiLynn King i Red Velvet. W ostatnim czasie pojawiały się raporty sugerujące, że powodem wycofania wrestlerki z telewizji AEW są jej złe relacje z niektórymi trenerami firmy.

ZOBACZ TAKŻE >>> BREAKING NEWS: Fala zwolnień w WWE!

Ivelisse posiada siedemnastoletni staż w branży wrestlingowej, w której dorastała pod okiem Carlosa Colona Sr. oraz Savio Vegi. Po raz pierwszy została zauważona w 2011 roku będąc częścią WWE Tough Enough, po czym związała się kontraktem z WWE. Pierwotnie jako Sofia Cortez występowała w FCW (dawniej rozwojówka WWE) tworząc drużynę z Paige oraz Raquel Diaz (Shaul Guerrero) o nazwie The Anti-Divas. W sierpniu 2012 roku rozstała się z WWE oskarżając Billa DeMotta o złe traktowanie pracowników. Po krótkiej przygodzie ze sceną niezależną dołączyła do TNA, a następnie do Lucha Underground. W trakcie czterech sezonów aż dwukrotnie posiadała Lucha Underground Trios Championships z Son of Havoc (Matt Cross) oraz Angelico. Wraz z Thunder Rosą i Santosem Escobarem złożyła pozew zbiorowy przeciwko firmie LU. Pierwsze kroki w AEW postawiła we wrześniu 2019 roku będąc częścią Casino Women’s Battle Royal na All Out.

» Według pierwotnych planów związanych z WWE United States Championship Matchu na WrestleManii 37, Riddle miał obronić tytuł mistrzowski. Oficjele WWE wprowadzili kilka zmian w zakończeniach niektórych walk, jakie odbyły się podczas dwudniowego wydarzenia. Jedną z bardziej istotnych zmian było zwycięstwo Randy’ego Ortona, a następnie Sheamusa w starciu o US Title. Dzięki wygranej wrestler z Europy stał się trzykrotnym United States Championem.
Portal Fightful Select informuje, że zakończenie tej walki zostało zmienione w celu kontynuowania feudu pomiędzy wrestlerami. Spekuluje się, że Riddle otrzyma walkę rewanżową 16 maja podczas WrestleManii BackLash, jednak ta walka jeszcze nie została zatwierdzona.

Jak wiadomo nowy mistrz WWE US nie pojawił się na pierwszym RAW po WrestleManii, ale jego rywal został zmiażdzony przez WWE Championa Bobby’ego Lashleya w non-title matchu.