Nita Strauss chce walczyć dla WWE i rywalizować z Becky Lynch, Wade Barrett o swoim powrocie do ringu, Rhea Ripley: Ta gwiazda miała na mnie duży wpływ

» Gitarzystka Nita Strauss uważa, że jest na tyle wysportowana, by walczyć w ringu WWE. Podczas występu w podcaście UnSKripted, Strauss powiedziała, że jeśli miałaby wejść do ringu, byłaby “całkiem atletyczną zapaśniczką” zdolną do wykonywania wysokich lotów.

Jestem już dość wysportowana, więc wyobrażam sobie bycie dość wysportowaną wrestlerką. Jeśli kiedykolwiek miałabym stanąć w ringu,  chciałabym mieć ciekawy pojedynek. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę w stanie osiągnąć takie sukcesy jak prawdziwi zawodnicy Lucha Libre, ale mogę wykonać kilka wysokich lotów. Wprowadzić kilka interesujących move setów. To jest to, co chcę zrobić.

Zapytana o ewentualne stworzenie drużyny ze swoją ulubienicą Becky Lynch, Strauss powiedziała:

Dokładnie, Becky. No dalej. Jestem gotowa. Chodźmy. Właśnie skończyłam ćwiczyć na siłowni. Zróbmy to.

To nie jest pierwszy raz, kiedy wyraziła chęć zostania WWE Superstar.
Gitarzystka wykonała hymn narodowy podczas pierwszej nocy zeszłego tygodnia NXT Takeover: Stand and Deliver. Strauss pojawiła się ostatnio w programie Podcast Wrestling Inc Daily i przedstawiła argumenty przemawiające za tym, że Alice Cooper powinien zostać włączony do WWE Hall of Fame.

» Podczas wywiadu z Vic’em Joseph’em dla WWE After the Bell, Wade Barett omówił swój powrót do WWE po niemalże pięcioletniej prze Barrett spędził lata w WWE, stając się pierwszym zwycięzcą NXT, wygrywając King of the Ring i będąc liderem niesławnego Nexusa. Barrett opowiedział o swoim przejściu z ringu wrestlingowego na stół komentatorski.

Od zawsze moim celem zawodowym było zostanie komentatorem. Zawsze myślałem, że zrobię to pewnego dnia po przejściu na emeryturę. Miałem to szczęście, że w 2008 roku pod okiem Dusty’ego Rhodesa, który był jednym z moich mentorów we Florida Championship Wrestling, komentowałem program FCW TV, rozwojową wersję WWE w tamtym czasie. Zawsze wiedziałem, że pewnego dnia chcę zostać komentatorem, na szczęście ta okazja pojawiła się dla mnie w odpowiednim czasie. Dostałem telefon od Michaela Cole’a, który zaprosił mnie do współpracy i od tamtej pory jest to świetna zabawa.

Barrett opuścił WWE w 2016 roku, aby skupić się na swojej karierze aktorskiej, ale powiedział, że ostatecznie wróci do wrestlingu, gdy tylko poczuje, że nadszedł odpowiedni czas. Powiedział, że zawsze wiedział, że pewnego dnia wróci z powodu wpływu, jaki pozostawił po sobie podczas swojej kariery w ringu.

Bardzo trudno jest kiedykolwiek naprawdę opuścić WWE. Jeśli zrobisz tu wystarczająco dużą karierę, zawsze myślisz, że wrócisz. Odszedłem wtedy z dość złym smakiem, potrzebowałam trochę czasu, ale czas jest wielkim uzdrowicielem. Wszystko się zmienia, wszystko się zmienia w życiu i w WWE. Miejsce, które zostało mi zaoferowane, aby powrócić, było dla mnie idealną rolą w WWE i od tamtej pory wszystko mi się w nim podoba.
Hej, jestem za wielkimi wypłatami, panie Joseph. Niewiele trzeba, by usunąć mnie z miejsca obok ciebie i wrócić na ring. Powiem, że bardzo podoba mi się moja praca w NXT, ale nigdy nic nie wiadomo.

» W wieku 16 lat Rhea Ripley rozpoczęła treningi w Riot City Wrestling. Jej marzeniem było WWE, o którym mówiono, że jest zbyt niemożliwe do osiągnięcia. W programie “Oral Sessions with Renee Paquette”, Ripley wspomina rozmowę z trenerem na temat szans, jakie ona i jej koledzy z klasy mieli na zostanie przyszłymi gwiazdami WWE. Zasmucona tym, co im powiedział trener, Ripley postanowiła udowodnić, że się myli.

To zabawne, bo na moim tryoucie w Riot City, mój trener Matt Basso wygłosił przemowę do wszystkich, mówiąc: ‘Nie chcę psuć waszej bańki, ale prawdopodobnie nic z tego nie będzie, bo tak naprawdę nie patrzą na Australijczyków. Bardzo, bardzo trudno jest dostać się do Ameryki i dostać się do WWE.’ W swoim przemówieniu mówił o tym, że nie powinniśmy robić sobie nadziei. ‘Trenujmy tak ciężko jak tylko możemy i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie bądźmy zdruzgotani, jeśli tak się nie stanie.’ Nie sądziłam, że to się stanie, ale stało się!

Przed tym, jak Ripley zadebiutowała na Mae Young Classic w 2017 roku, rzeczywiście rozmawiała z wyższymi sferami WWE na temat tryoutu. Ponieważ miała 17 lat, firma musiała odłożyć podpisanie z nią kontraktu. W dalszej części wywiadu Ripley opowiada o tym, jak doszło do jej tryoutu w wieku 17 lat i co wydarzyło się trzy lata później.

Więc, kiedy miałam 17 lat – byłam wrestlerką dopiero od roku – WWE pojechało do Australii na show. Myślę, że Hartley Jackson zapisał moje nazwisko. Mówili: “Hej, masz tryout. Czy możesz przesłać wszystkie swoje informacje?” A ja na to: “Co?” Zachowywałam się jak dziecko! Byłam taka podekscytowana. Płakałam.
Próbowałam napisać tę wiadomość i myślę, że dlatego, że byłam taka niedojrzała, napisałam to w bardzo niedojrzały sposób. Odpisali mi: “Och, nie wiedzieliśmy, że jesteś taka młoda. Może skontaktuj się z nami, gdy będziesz miała 21 lat.”, Cholera. Mimo to poszłam na tryout, tak czy inaczej, tylko po to, by przywitać się ze wszystkimi, by moje nazwisko utkwiło im w pamięci, by mnie zapamiętali. A potem, kiedy miałam 20 lat, wrócili na kolejny występ. Mieli jeszcze jeden tryout i powiedzieli mi: “Ok, możesz być tutaj”

Kiedy już dotarła do Performance Center, przyznała, że czuła się zagubiona i samotna. Dopiero gdy poznała Scotty 2 Hotty, wszystko się zmieniło. To on wpłynął na jej karierę. Mówiąc o nim, Ripley wspomniała, że był dla niej nie tylko trenerem, ale i ojcem.

Chcę powiedzieć, że Scotty 2 Hotty miał ogromny wpływ na moją karierę. Był taki czas w PC, kiedy czułam, że wielu ludzi we mnie nie wierzy, nikt nie poświęcał mi czasu ani nie pomagał mi zbytnio. Ale Scotty 2 Hotty był jednym z tych, którzy zawsze byli przy mnie.
Scotty był zdecydowanie tym, który pomógł mi mentalnie przejść przez to wszystko. Za każdym razem, gdy byłam zdołowana lub gdy mówiono mi, że jestem do niczego i że się nie uczę, i że jestem niebezpieczna i do dupy we wszystkim to on był tym, który łapał mnie zaraz po tym i [mówił], ‘Nie, świetnie sobie radzisz. Widzę cię każdego dnia i wiem, że się poprawiasz. Jeśli utrzymasz się na tej ścieżce, będziesz wielka” Uwielbiam Scotty 2 Hotty.

Przed zakończeniem wywiadu, Paquette zapytała jak Ripley poznała swojego chłopaka, Demetri “Action” Jacksona, który również jest profesjonalnym wrestlerem.

Więc, spotkaliśmy się na siłowni. Myślę, że wiedział, że jestem wrestlerką, ale on uprawiał wrestling od dwóch miesięcy. Był nowym gościem na mojej siłowni. Byłam wtedy bardzo samotna. Zaprzyjaźniłem się ze wszystkimi pracownikami mojej siłowni, ponieważ nie chciałam wracać do domu; nie było tam nic dla mnie.
Kevin był nowym gościem i zaczął ze mną rozmawiać. Rozmawialiśmy dwie godziny. Pomyślałam, że ten facet jest fajny. “Właściwie nie mam nic przeciwko rozmowie z nim.”