Śmierć ojca gwiazdy WWE, Renee Paquette z obywatelstwem USA!, Zmiany kadrowe w WWE

» Gwiazda WWE, Becky Lynch, poinformowała na swoim Instagramie o tym, że dzisiejszego ranka zmarł jej tata. Jak na razie nie poznaliśmy dokładnej przyczyny zgonu, ale nasze myśli są z Becky Lynch.

Mój tata zmarł dziś rano. Mój Boże, był wspaniałym ojcem. Mój brat i ja nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że kochał nas bezwarunkowo. Był z nas dumny bez względu na wszystko. Nie za to, co zrobiliśmy, ale za to, kim byliśmy. Reszta to tylko szczegóły dla mojego taty. Kiedyś zawsze szłam do niego z najbardziej błahymi problemami czy troskami, bo wiedziałam, że nigdy nie będzie osądzał. W moich dziwnych, nastoletnich latach nigdy nie mrugnął powieką. ” Ona jest po prostu sobą” – powiedziałby, a mnie pozwoliłby wrócić do moich dziwnych ubrań i dusicieli z obrożami dla psów.
Kiedy powiedziałam mu, że chcę zostać wrestlerką, nie zwątpił we mnie nawet przez sekundę. A kiedy obawiałam się podjąć ryzyko, mówił mi: „To jest przygoda, Missy, ciesz się nią” – jakże miał rację.
Mój Tata był postacią, dżentelmenem, sportowcem, intelektualistą i twórcą. Zawsze był pełen pozytywnego nastawienia i gotowy do pogawędek z każdym, z kim się zetknął, nawiązując przyjaźnie na każdym kroku. Taki był czarujący, z tym swoim niepowtarzalnym, nieco królewskim głosem i zamiłowaniem do opowiadania historii.
Byłam tak dumna, że mogłam powiedzieć wszystkim „mój tata jest wynalazcą” – żaden z ojców moich przyjaciół nie wynalazł czegoś takiego. Ale mój tak.
Musiałam mieć nie więcej niż 7 lat, kiedy powiedział mi, żebym prowadziła pamiętnik i od tamtej pory prowadzę dziennik. Pielęgnował moją miłość do książek, pisania, teatru, filmów, życia.
Tak bardzo żałuję, że nie mogłam tam być. Chciałabym, żeby poznał swoją wnuczkę. On miałby z niej niezłego kopa, a ona by go uwielbiała. ” Ona się świetnie śmieje” – jak sam by powiedział. Choć wiem, że był bardzo szczęśliwy, że przeżył, że wie, że ona żyje. Mam nadzieję, że uda mi się podejść do rodzicielstwa w taki sam sposób, w jaki mój tata podchodził do nas.

Slan agus Gra. Dużo miłości i magii.
Kocham Cię na zawsze i tęsknię za Tobą Pops.
Becks.

https://www.instagram.com/p/CMSnp5XhD0o/

» Renee Paquette (Renee Young) jest teraz amerykańską obywatelką. Dziś po południu Renee dodała wpis na Instagramie, o tym, że oficjalnie została obywatelką Stanów Zjednoczonych.

Zostałam dziś obywatelką amerykańską! 4 lipca będę się wyłamywać! 10000 @budweiser’s i 28833992 hotdogów, kochanie. Dzięki za zaproszenie mnie do USA.

Renee i jej mąż, gwiazda AEW Jon Moxley, ogłosili w listopadzie, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Opuściła WWE w sierpniu 2020 roku i od tego czasu uruchomiła podcast, a także wydała książkę kucharską.

https://www.instagram.com/p/CMSeXVGjAdq/?utm_source=ig_embed

» WWE podobno zatrudniło nowego głównego writera, a straciło kluczowego członka zespołu pisarskiego. WWE zatrudniło ostatnio Mike’a Hellera, który ma pracować jako główny scenarzysta, jak podaje Ringside News. Heller dołącza do Eda Koskey’a i Ryana Callahana jako główni kreatywni scenarzyści. Na swoim profilu LinkedIn Heller podaje, że w 2006 roku ukończył Uniwersytet Pensylwanii z tytułem licencjata w dziedzinie psychologii. Następnie rozpoczął pracę w Dickhouse Entertainment, od grudnia 2007 do stycznia 2010 roku. Dickhouse wyprodukował między innymi takie programy jak Jackass, Fantasy Factory, Ridiculousness oraz filmy Jackass. Heller najdłużej pracował w programie MTV „Ridiculousness”, od listopada 2011 do sierpnia 2017 roku. LinkedIn Hellera mówi, że rozpoczął pracę jako pełnoetatowy główny pisarz dla WWE w lutym tego roku. Wcześniej pracował jako showrunner przy serialu cyfrowym Jukin Media „You Break It, We Buy It” od października do grudnia 2020 roku, a wcześniej pracował jako scenarzysta/producent konsultingowy dla E! Celebrity Game Face od sierpnia do września 2020 roku, a wcześniej pracował jako nadzorujący producent treści/główny scenarzysta serii Hip-Hop Squares na VH1. Od czasu swojej pierwszej pracy w Dickhouse, Heller miał również krótkie staże w takich programach jak People Puzzler, The World’s Best, The Gong Show, Lip Sync Battle, Loiter Squad, Betty White’s Off Their Rockers oraz Rob Dyrdek’s Fantasy Factory. Jak donosi Ringside News, Andrea Listenberger niedawno opuściła firmę. Listenberger była kluczowym kreatywnym pisarzem, która miała wpływ na storyline SummerSlam 2020 z Mandy Rose i Sonyą Deville. To już jej drugie odejście, ponieważ została zwolniona w kwietniu 2020 roku wraz z cięciami budżetowymi COVID-19. Została sprowadzona z powrotem, a teraz znowu odeszła. Na stronie LinkedIn Andrei widnieje informacja, że pracowała ona dla WWE od grudnia 2019 roku do kwietnia 2020 roku jako freelancer SmackDown on FOX, a następnie od czerwca 2020 roku do marca 2021 roku jako pełnoetatowy pisarz/producent. Obecnie pracuje dla firmy 2K jako narratorka w nadchodzącym tytule gry wideo, który ma zostać ogłoszony. Stanowisko to piastowała od sierpnia 2020 roku, jednocześnie współpracując z WWE. Jeśli chodzi o odejście Listenberger z WWE, to zauważono, że niektórzy mówią, że zrezygnowała, a inni, że została zmuszona do odejścia. Oczekuje się, że opowie swoją historię, kiedy będzie na to gotowa.