„Karta WrestleManii nie jest bliska sfinalizowania”, Kobiecy main event na następnym Dynamite, Oglądalność IMPACT Wrestling

» Znany ze sprawdzonych informacji, użytkownik WrestleVotes na Twitterze, przekazał kolejną ciekawą wiadomość na temat tegorocznej WrestleManii:

„Słyszałem, że karta WrestleManii nie jest bliska sfinalizowania i „większość wróciła do punktu wyjścia”. Nawet jak na najnowsze standardy Vince’a, coś takiego na 29 dni przed, jest złe.”

» AEW zapowiedziało na następne Dynamite dwie walki z udziałem kobiet, co więcej jedna z nich będzie… walką wieczoru. Taka sytuacja w All Elite Wrestling nie miała wcześniej miejsca. Kobietami, które main eventować będą przyszłotygodniowe Dynamite są Dr. Britt Baker i Thunder Rosa. Zmierzą się one w niesankcjonowanym Lights Out Matchu.

Oprócz tego, w akcji zobaczymy również Jade Cargill, Cody’ego Rhodesa, Pentę El Zero Miedo, Jurassic Express, Matta Hardy’ego, a także walkę tag teamową: Jon Moxley & Eddie Kingston vs The Good Brothers.

» Ostatni odcinek IMPACT Wrestling przed sobotnim Sacrifice obejrzało na AXS TV 144,000 widzów. To lekki wzrost względem ostatniego tygodnia, kiedy to IMPACT oglądało 134,000 widzów. W kluczowej demografii 18-49, IMPACT uzyskało rating 0.04.