Ronda Rousey o tym, z kim chce się zmierzyć w WWE, Big Cass i jego przyszłość z AEW, Spoiler dotyczący Aleistera Blacka

» Ronda Rousey wzięła udział w ostatnim odcinku Table Talk współprowadzonym przez WWE Hall of Famera D-Vona Dudleya. Podczas odcinka, D-Von poprosił Rousey o porównanie MMA i pro wrestlingu.

Nie było aż tak dużo niepokoju. Niepewność tego, co się wydarzy, jest tym, co powoduje niepokój. Nie chodzi o zagrożenie kontuzją czy coś w tym stylu. Realizm, który płynie z prawdziwych walk, to niepokój, stres, tygodnie poprzedzające walkę i twoja duma na linii frontu. Pozbawienie tego wszystkiego sprawia, że wszystko jest takie zabawne i beztroskie. Wrestling to zabawa. Wszystkie najlepsze części, bez stresu.
Jeśli mogę, mam walkę, dokładnie tak, jak sobie zaplanuję, aby było jak najbardziej rozrywkowo. I możemy to zrobić bez zbędnych kilogramów i tygodni przygotowań. Budujesz się, ale to nie to samo. To wszystkie najlepsze części. Główną różnicą jest brak stresu. Na WrestleManii czułam się po prostu jak w innym dniu. Nie wariowałam.

Kontrakt Rousey z WWE wygasł, jednak Nick Khan powiedział, że Rousey i Becky Lynch powrócą do WWE. Rousey wypowiedziała się na temat tego, kiedy wróci.

Nie wiem. Kiedy będę mieć na to ochotę. W końcu, kiedy poczuję się jak… Nie wiem.

Podczas swojej dwuletniej kariery w WWE, Rousey pracowała na wielu RAW, a także na live eventach. Wymieniła zawodników, z którymi czuła najlepszą chemię i wymieniła wymarzonych przeciwników, z którymi chciałaby się zmierzyć, gdyby wróciła.

Biorąc pod uwagę fakt, że nigdy wcześniej nie pracowałyśmy razem i że miałyśmy półtora dnia na złożenie całości, to naprawdę uważam, że pomiędzy mną i Charlotte była chemia, ale Nattie (Natalya)… miałyśmy mniej czasu. To był mój pierwszy pojedynek i dosłownie płakałam w trakcie meczu, bo tak się bałam. Po prostu uczyniłyśmy z tego część historii. Fakt, że byłyśmy w stanie dopasować walkę w miarę upływu czasu. Myślę, że łączy nas szczególny rodzaj chemii.
Jedną z osób, z którą jestem w stanie zrobić najwięcej, jest Nia [Jax], bo jest naprawdę bardzo silna. Nie muszę się martwić, że ją skrzywdzę. Miałam z nią kilka niezłych pojedynków. Storyline też już przerabialiśmy. Zrobiłyśmy wszystko, co mogłyśmy Bardzo lubię mieć kogoś naprawdę silnego, z kim mogę pracować, kogo mogę używać jako bazy, ale kto może też bazować na mnie. Bardzo chciałabym pracować z Rheą Ripley.
Zawsze, kiedy z kimś pracuję, myślę, co takiego mogłabym zrobić tylko z nim, a on może zrobić tylko ze mną. Myślę o jednej rzeczy, którą możemy zrobić, która jest całkowicie wyjątkowa w naszej walce, którą tylko my możemy zrobić, a jest wiele rzeczy, które mogę wymyślić dla mnie i Rhea. Bianca [Belair] też, szczerze mówiąc. Obie są naprawdę bardzo silnymi laskami. Myślę, że mam z nimi najwięcej możliwości i cieszę się, że w dywizji pojawiły się nowe twarze i krew.

» CazXL (Big Cass) pojawił się w programie Insight z Chrisem Van Vlietem, aby porozmawiać o powrocie do wrestlingu po przejściu na odwyk z uzależnienia od alkoholu. Była gwiazda WWE wypowiedziała się również na temat możliwej przyszłości z All Elite Wrestling, oraz czy kiedykolwiek powróci do WWE Po osiągnięciu niesamowitej formy, Caz zaczął pojawiać się na różnych niezależnych show w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Caz powiedział, że nadal pasjonuje się wrestlingiem i jest bardzo szczęśliwy, że może wrócić na ring.

To niesamowite uczucie. Był taki moment, w którym myślałem, że nie chcę wracać do wrestlingu. Prawie tego nienawidziłem i miałem taki żal. Obudziłem się cztery miesiące temu i zdałem sobie sprawę, że to była pierwsza rzecz, w której się zakochałem. Chcesz robić w życiu to, co kochasz, chcesz robić to, co jest twoją pasją, albo nie będziesz szczęśliwy. Jestem pasjonatem wrestlingu i właśnie rozpocząłem swoją drogę do powrotu na ring.

Przed swoim powrotem Caz myślał, że skończył z wrestlingiem i zmierza w kierunku innego zawodu poza branżą.

Myślałem o powrocie do szkoły, aby uzyskać tytuł magistra pracy socjalnej. Chcę pomagać ludziom. To była opcja, żeby wrócić i zdobyć tytuł magistra. Po prostu patrzyłem na różne ścieżki w moim życiu i powiedziałem sobie, że nie wracam do wrestlingu. Ale tak, oto jestem. Myślę, że to była uraza, albo po prostu to, że naprawdę nienawidziłem tego przez jakiś czas. Nie chciałem być nigdzie w pobliżu.

W poprzednich wywiadach Caz opowiadał o swoich zmaganiach z depresją, którą zwalczał za pomocą alkoholu. W końcu doszedł do punktu, w którym pójście na odwyk było koniecznością, jeśli chciał dalej żyć.

Stało się to sprawą życia i śmierci. Miałem jeszcze kilka napadów w Filadelfii. Doszło do tego, że wiedziałem, że umrę. Jeśli nadal będę podążał tą ścieżką, ja umrę. Był moment, w którym może nawet się tym nie przejmowałem, ale z jakiegoś powodu w tamtym momencie się przejmowałem. Muszę coś z tym zrobić. Mogłem się łatwo poddać, ale jakiś instynkt kazał mi iść dalej. Najtrudniej jest zwrócić się o pomoc.

Znany z pomagania innym wrestlerom, takim jak Scott Hall czy Jake Roberts, Diamond Dallas Page przyszedł z pomocą Cazowi, gdy ten najbardziej tego potrzebował.

Bardzo mi pomógł. Był jedną z pierwszych osób, które dały mi platformę i zachęciły mnie do podzielenia się tym, przez co przechodziłem. Jeśli bym tego nie zrobił, to ludzie nie mogliby się do tego odnieść. Dużym pierwszym krokiem było przyznanie się do alkoholizmu. Myślę, że przyznałem się do tego w promo za kulisami po walce z Jonem Moxleyem. Ale filmik, który DDPY opublikowało, naprawdę zwrócił uwagę na to, przez co przechodziłem. I to właśnie dzięki Dallasowi poznałem moją dziewczynę [Lexy Nair, córka DDP].

Big Cass został zwolniony przez WWE w 2018 roku. Odpowiedział na pytanie, czy mógłby wrócić do tej federacji.

Mógłbym. Myślę, że z czasem zdobyłbym zaufanie ludzi, tak jak zdobyłem zaufanie mojej rodziny i przyjaciół. Ludzie muszą widzieć, że dobrze sobie radzisz przez pewien okres czasu.

AEW było również wymieniane jako potencjalne miejsce docelowe dla byłego WWE Superstar, ale ostatecznie jest on otwarty na pójście gdziekolwiek.

Z chęcią poszedłbym do AEW. Chciałbym wrócić do WWE , przejść do AEW, IMPACT, New Japan, Ring of Honor, gdziekolwiek. Te rozmowy z Gallowsem i Andersonem miały miejsce i jest to coś, co bardzo chciałbym zrobić. Nie chcę wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Jeśli telefon zadzwoni dziś wieczorem, to świetnie, jeśli nie zadzwoni przez kolejne trzy, cztery miesiące lub rok, to też dobrze. Jestem otwarty, aby pójść gdziekolwiek i dobrze się bawić, i wyrobić sobie nazwisko.

» WWE podobno przygotowuje się do powrotu Aleistera Blacka. Federacja rozpoczęła kręcenie wideo z Blackiem w tym tygodniu, jak podaje PWInsider. Nie ma jeszcze informacji na temat tego, kiedy wideo zaczną być emitowane, ale powinno to nastąpić już wkrótce. Nagrania mają być luźno oparte na dzieciństwie Blacka, co wskazuje na to, że może czekać go lekka zmiana gimmicku. Black nie walczył od czasu przegrania No DQ matchu z Kevinem Owensem na RAW 12 października 2020 roku. Tej samej nocy został draftowany na SmackDown, ale od tamtej pory nie był widziany.