WWE NXT UK 15 kwietnia 2021: Wyniki

NXT UK rozpoczynamy walką Nathana Frazera z Saxonem Huxleyem.

MATCH #1
Nathan Frazer vs Saxon Huxley

Zwycięzca: Nathan Frazer

Po walce widzimy Sha Samuelsa i Noama Dara na ściance. Noam zostaje zapytany o jego porażkę z Tylerem Batem. Sha odpowiada, że jest wściekły przez to, że Noam pracuje tak ciężko jak może, a Tyler i Trent dostają wszystko do ręki. Noam mówi, że Moustache Mountain gra w warcaby, a oni w szachy. Noam mówi, że zna osoby, które są wysoko. Informuje on o tym, że w przyszłym tygodniu on i Sha zmierzą się w tag team matchu z Moustache Mountain.

Czas na Supernova Sessions z Gallus w roli gości. Gallus zajmują miejsce Noama na kanapie i każą mu usiąść na krześle dla gości. Noam mówi, że wyglądają oni świetnie i pyta się gdzie byli na wakacjach. Mark mówi, że nie byli na wakacjach, tylko trenowali w Szkocji. Mówi, że Gallus ma wyższe standardy niż jakakolwiek drużyna w NXT UK. Noam pyta się Wolfganga co u niego. Odpowiada on, że trenował on nad tym, żeby nikt nie wszedł mu na nerwy, trenował nad opanowaniem złości. Joe mówi, że jego następnym krokiem jest pójście w szał. Pojawia się Eddie Dennis. Eddie mówi, że jedynym powodem, przez który Gallus stracili pasy jest to, że Joe Coffey wsadził swój nos w nie swój biznes. Mówi on, że jeśli Joe chce wpaść w szał niech zmierzy się on z osobą, której unikał od początku NXT UK, czyli samego Eddiego. Joe mówi, że w przyszłym tygodniu mogą się zmierzyć. T-Bone oraz Wild Boar atakują Wolfganga i Marka Coffey, a Joe atakuje Eddiego i mamy brawl, dopóki sędziowie nie rozdzielają mężczyzn.

Sam Gradwell przychodzi do Performance Center, jednak drzwi są zamknięte. Dave Mastiff otwiera mu drzwi, ale nie wpuszcza go.

MATCH #2
Isla Dawn vs Emilia McKenzie

Zwycięzca: Isla Dawn

Jinny wyzywa Dani Lunę mowiąc, że chodzi ona jakby nie chciała tu być. Mimo, że jest ona jedną z najsilniejszych kobiet w rosterze, w rzeczywistości nie zasługuje ona być w NXT UK. Mówi ona, że w przyszłym tygodniu kiedy Jinny zmierzy się z Dani, Dani będzie tylko kolejną ofiarą fashonistki.

Dowiadujemy się, że za tydzień Joe Coffey zmierzy się z Eddiem Dennisem.

Na materiale z ubiegłego tygodnia z backstage’u widzimy Meiko Satomurę przynosząca pióro Aoife Valkyrie do właścicielki, mówiąc że wie ona co to oznacza. Japonka akceptuje wyzwanie Aoife.

MATCH #3
Jack Starz w/Piper Niven vs Ashton Smith

Zwycięzca: Jack Starz

Jack wygrywa swój pierwszy singles match w NXT UK poprzez roll-up.

MAIN EVENT
Kenny Williams vs Amir Jordan

Zwycięzca: Kenny Williams

Kenny poduszkę z drugiej liny narożnika, po czym wysłał Amira w odkryty narożnik. Następnie wykonał on Headlock Driver i przypiął swojego byłego tag team partnera.