The Undertaker wystąpi na przyszłorocznej WrestleManii, Kane zamierza być częścią eventu Crown Jewel, Kontrowersyjna zapowiedź RAW – Nowi mistrzowie?

0

» The Undertaker powrócił do ringu WWE podczas WWE Super Show-Down i jeśli odbędzie się event Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, to również tam będzie rywalizował z innymi wrestlerami. Jak się okazało The Undertaker zgodził się na występ podczas przyszłorocznej WrestleManii jednak nie wiadomo, kto mógłby być jego przeciwnikiem. Oczywiście sporo mówi się na temat WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa, co z pewnością chciałby obejrzeć każdy fan wrestlingu. Ważne jest, to aby ciała obu wrestlerów były odpowiednio przygotowane do ringowych występów zważywszy na ich wiek oraz lata spędzone w wrestlingu.

» Rzecznik Glenna Jacobsa(Kane’a) w rozmowie z Knoxville News Sentinel poinformował, że ulubiony demon diabła wciąż planuje zmagać się w nadchodzącym wydarzeniu Crown Jewel, które odbędzie się 2 listopada w Arabii Saudyjskiej. Warto wspomnieć o tym, że w sierpniu obecnego roku Jacobs został burmistrzem Knox County. Wielu senatorów zastanawia się teraz, czy WWE powinno zorganizować event w listopadzie zważywszy na przykry incydent jaki miał miejsce w ostatnim czasie.

» Portal PWInsider.com informuje, że podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w Philly odbędzie się starcie z udziałem członków The Shield oraz Brauna Strowmana, Dolpha Zigglera i Drew McIntyre. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy będzie to telewizyjna konfrontacja, czy dark match zważywszy na występ tej szóstki na Super Show-Down. Warto także zauważyć, że w poniżej zamieszczonej zapowiedzi, Dolph Ziggler przedstawiony jest jako IC Champion, a Alexa Bliss jako mistrzyni kobiet RAW:

„Zobacz starcie z udziałem: Romana Reignsa, Brauna Strowmana, Setha Rollinsa & Intercontinental Championa Dolpha Zigglera, Drew McIntyre i Constable Barona Corbina. PLUS: Ronda Rousey, GM RAW Kurt Angle, RAW Women’s Champion Alexa Bliss oraz Wasze pozostałe ulubione gwiazdy”.