The Undertaker i Michelle McCool promują WrestleManię 38, Kto był jedną z najbardziej niedocenianych kobiet w WWE?

The Undertaker oraz Michelle McCool pojawili się podczas specjalnego wydarzenia organizowanego przez federację World Wrestling Entertainment w celu promowania WrestleManii 38, która odbędzie się w przyszłym roku.

The Undertaker w rozmowie z Joeyem Haydenem dla The Dallas Morning News wypowiedział na temat występów swojej żony podczas pobytu w WWE twierdząc, że była ona jedną z najbardziej niedocenianych kobiet.

Wiesz co wydaje mi się, że jest ona jedną z najbardziej niedocenianych supergwiazd w historii WWE. Ona walczyła za to, aby kobiety miała lepszą przyszłość. Są teraz na tym samym poziomie, co mężczyźni. To one były w main evencie na WrestleManii. W trakcie pobytu w WWE nie była zadowolona z roli, jaką przydzielono kobietom. Walczyła, wchodziła i schodziła z ringu. Muszę przyznać, że nigdy nie skarżyła mi się, ani nie chciała abym porozmawiał z Vincem McMahonem. Była na tyle samodzielna, że chciała robić to sama. Chciałbym, aby ludzie dowiedzieli się, jak bardzo była zaangażowana w rozwój kobiecego wrestlingu. Trzeba przyznać, że otrzymała wiele pochwał oraz miłości ze strony fanów. Fajnie, że ludzie obecni na stadionie rozpoznali ją i byli bardzo mili dla Michelle. To bardzo fajne.