Ile Bray Wyatt miał swobody twórczej w WWE?, Tony Khan ujawnia lokalizację Double Or Nothing 2022

» Jason Baker udzielił wywiadu dla Gimme A Hull Yeah! W trakcie wywiadu wypowiedział się na temat swobody, jaką otrzymał Bray Wyatt od federacji WWE.

Powiem tak. Ja oraz Bray Wyatt otrzymaliśmy wiele swobody twórczej. Niestety często wszystko musiało zostać zatwierdzone, więc było mnóstwo poprawek i zmian. Pod koniec każdego dnia, wiedzieliśmy, że pewne osoby mają własne zdanie, którego nic oraz nikt nie jest w stanie zmienić. Jeśli pracujemy dla WWE i tworzymy dla nich maski, to przede wszystkim skupiamy się na bezpieczeństwie zawodników. Najważniejsze jest to, aby upewnić się, że dana osoba będzie dobrze widzieć zakładając maskę. Jeśli będzie inaczej, mogą przegapić akcję lub zrobić sobie krzywdę. Ci goście są profesjonalistami w tym co robią i wykonują bardzo ryzykowne – manewry. Nie chciałbym być tą osobą, która będzie odpowiedzialna za kogoś krzywdę.

» Podczas konferencji prasowej dotyczącej gali Full Gear prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan poinformował, że przyszłoroczna gala Double Or Nothing odbędzie się w Las Vegas.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy oraz w jakiej arenie odbędzie się PPV. Warto przypomnieć, że pierwotnie federacja chciała zorganizować Double Or Nothing w Las Vegas, ale z powodu pandemii firma została zmuszona do zmiany planów i „przeprowadzenia” się do Daily Place w Jacksonville.

AEW Double Or Nothing 2022 Location Revealed, Update On AEW Running The West Coast

Tony Khan zaznaczył również, że ma w planach organizację eventów na Zachodnim Wybrzeżu, w momencie gdy zostaną nadrobione wszelakie zaległości wynikające z pandemii koronawirusa. Pierwsze show spod szyldu Double Or Nothing odbyło się 25 maja 2019 roku w MGM Grand Garden Arenie. W walce wieczoru Chris Jericho rywalizował z Kennym Omegą. Rok później w trakcie show The Elite i Matt Hardy rywalizowali z The Inner Circle w Stadium Stampede Matchu.