SPOILERY: Walka mistrzowska zapowiedziana na RAW, Wielki powrót na Extreme Rules, Bray Wyatt wkrótce zabierze głos w sprawie WWE?

» Za nami gala Extreme Rules, jednakże nie wszystkie rywalizacje zostały jeszcze wyjaśnione. Na dzisiejszym RAW Bobby Lashley zmierzy się z Big E o mistrzostwo WWE. Podczas segmentu za kulisami zeszłej nocy Lashley zażądał pojedynku jeden na jeden z Big E właśnie o utracone mistrzostwo. Mistrz w dalszej części show zaakceptował wyzwanie. Wydaje się, że niezależnie od rezultatu nadchodzącej walki, Lashley rozpocznie rywalizację z AJ Stylesem, z którym nie mógł się porozumieć podczas ER.

» W semi-main evencie gali Extreme Rules, Becky Lynch postawiła na szali swoje SmackDown Women’s Championship przeciwko Biance Belair. W trakcie pojedynku zainterweniowała.. Sasha Banks, która powróciła do WWE TV! “The Boss” zaatakowała obydwie rywalki i pozostawiła je leżące na macie.

» W odpowiedzi na napisaną wcześniej historię o tym, że Seth Rollins chce “udusić” Vince’a McMahona, Bray Wyatt zatweetował: “poczekajcie aż usłyszycie moją reakcję”. Seth Rollins był w programie Stone Cold Steve Austin’s Broken Skull Sessions na Peacock i powiedział, że chce udusić prezesa WWE ze względu na booking do jego meczu z Brayem Wyattem. Tweet Wyatta wydaje się sugerować, że wkrótce zabierze on głos i być może nawet na temat swojego czasu w WWE. Wyatt nigdy nie dawał upustu swoim frustracjom na temat federacji i rzadko udziela wywiadów, więc byłoby interesujące usłyszeć jego myśli.
Dave Meltzer informował wcześniej, że Wyatt prawdopodobnie zmierza do Impact Wrestling lub All Elite Wrestling. Plotka głosi, że jeśli podpisze kontrakt z AEW to zadebiutuje w najbliższą środę na AEW Dynamite w Rochester. Jest to rodzinne miasto zmarłego Brodiego Lee. Od tygodni w Dark Order są kłopoty i komentatorzy zwracają uwagę na to, że nie ma prawdziwego lidera. Pojawienie się Wyatta może być odpowiedzią na ich problemy. Ponieważ nie jest on właścicielem postaci “Bray Wyatt”, Windham Rotunda musiałby się pojawić pod innym nazwiskiem i gimmickiem.