The Miz jako pierwszy w Elimination Chamber Matchu, John Cena rozpoczął feud z The Undertakerem, Powód nieobecności Lio Rusha w turnieju Cruiserweight

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW mistrz IC The Miz doznał porażki w starciu z Johnem Ceną przez co jako pierwszy wejdzie do ringu w Elimination Chamber Matchu, który wyłoni nowego pretendenta do WWE Universal Championship obecnie posiadanego przez Brocka Lesnara. Tak więc jeden z siedmiu zawodników na WrestleManii 34 zmierzy się z ‘bestią’. Kto to będzie? Musimy poczekać do gali Elimination Chamber.

» Także w tracie segmentu z udziałem The Miza oraz Johna Ceny doszło do pewnych wydarzeń, otóż Lider Cenation nawiązał do tegorocznej WrestleManii sugerując powrót The Undertakera, z którym najprawdopodobniej już wkrótce rozpocznie swój konflikt. Nie od dziś wiadomo, że John Cena jest wielkim fanem ”Umarlaka” i bardzo chciałby odbyć z nim walkę na największej gali roku co jest wielce prawdopodobne, że nastąpi to już w kwietniu tego roku.

» Według plotek pierwotnie przeciwnikiem Ariya Daivariego w pierwszej rundzie turnieju o WWE Cruiserweight Championship miał być Lio Rush, ale w ostatniej chwili w jego miejsce wszedł NXT Superstar Buddy Murphy co okazało się sporym zaskoczeniem dla świata wrestlingu. Być może Lio w ciągu najbliższych tygodni dołączy do rywalizacji o mistrzostwo dywizji koguciej.