Jeff Hardy z nowym gimmickiem przed WrestleManią 34?, Ethan Carter III opowiada o swoim odejściu z Impact Wrestling, Czy Jason Jordan powróci w tym roku do WWE?

» Bryan Alvarez z The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że w okolicach WrestleManii 34 może powrócić Jeff Hardy, który dołączy z nowym gimmickiem do swojego brata ‘Woken’ Matta Hardy’ego co z pewnością może spodobać się większości fanom wrestlingu. Jeff najprawdopodobniej pojawi się w roli Brother Nero – czyli gimmicku, którego używał w czasie występów dla federacji Impact Wrestling.

» Ethan Carter II udzielił krótkiego wywiadu dla Newsweek, w którym wypowiedział się na temat swojego odejścia z federacji Impact Wrestling:

”Moje odejście z Impact Wrestling nie miało nic wspólnego z kwestiami finansowymi bądź biznesowymi. Po prostu chciałem spróbować czegoś nowego. Co prawda odejście z Impact Wrestling nie było dla mnie łatwą decyzją, ponieważ spędziłem tak kilka bardzo owocnych lat i jestem dumny z postępu jaki zrobiłem. Pod wieloma względami mój kontrakt był bardzo sprzyjający mi i od czasu panowania Anthem wszystkie kwestie finansowe były regulowane na bieżąco i mogę o firmie mówić same pozytywne rzeczy. Co dla mnie przyniesie przyszłość? Cóż oglądajcie WWE, a się dowiecie”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW Generalny Manager Kurt Angle ogłosił, że jego ”syn” storyline’owy, czyli Jason Jordan pomyślnie przeszedł operację karku, ale nie będzie mógł pojawić się na tegorocznej WrestleManii przez co oficjele WWE musieli w ostatnim momencie zmienić swoje plany związane z Sethem Rollinsem. Na obecną chwilę nie wiadomo jak długo będzie pauzował były RAW Tag Team Champions, ale z pewnością od 6 do 9 miesięcy.