Kto wprowadzi Billa Goldberga do Hall of Fame?, Szczegóły kontuzji Jasona Jordana, Poważne problemy zdrowotne Billy’ego Grahama

» Kilka dni temu federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o wprowadzeniu byłego WWE Universal Championa Billa Goldberga do Hall of Fame. Ceremonia ta odbędzie się w Nowym Orleanie, a osobą która wprowadzi Billa ma być sam Paul Heyman pełniący rolę managera obecnego Universal Championa Brocka Lesnara.

» Jakiś czas temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca urazu RAW Tag Team Championa Jasona Jordana przez co został wycofany z najbliższych weekendowych live eventów. Według PWInsider.com Jason ma pojawić się na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW, a jego powrót ringowy planowany jest na 28 stycznia, czyli podczas gali Royal Rumble gdzie razem z Sethem Rollinsem staną w obronie przeciwko The Bar.

» WWE Hall of Famer “Superstar” Billy Graham nie posiada funduszu ani ubezpieczenia do pokrycia procedury medycznej ‘total hip revision’. Przez lata radził sobie z kulami jednak lekarze uświadomili go, że będzie potrzebował stałego kontaktu z wózkiem inwalidzkim jeśli jego lewe biodro nie zostanie zreperowane. Celem Go Fund Me jest zebranie 40 tysięcy dolarów na zabieg.

Znalezione obrazy dla zapytania billy graham wrestler