Obecność gwiazd SmackDown na 25-leciu RAW, Czy Silas Young dołączy do WWE?, Mark Henry negatywnie o powrocie Daniela Bryana do ringu

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, które odbędzie się z okazji 25-lecia tej tygodniówki SmackDown Superstars: SmackDown General Manager Daniel Bryan, SmackDown Commissioner Shane McMahon, WWE Champion AJ Styles, SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, SmackDown Tag Team Champions The Usos, Randy Orton, Jinder Mahal, Natalya oraz The New Day są gwiazdami reklamowanymi na to wydarzenie.

» Ring of Honor TV Champion Silas Young udzielił wywiadu dla CBS Sports, gdzie wypowiedział się na temat potencjalnego podpisania kontraktu z WWE:

”O nie. Zamierzam podpisać kontrakt z Ring of Honor. Jestem tam naprawdę szczęśliwy. Po prostu lubię się dobrze bawić czasami w internecie, to wszystko. Nigdy nie myślałem o podpisaniu kontraktu z WWE, chciałem się zabawić kosztem fanów w internecie. Razem z moją rodziną w ostatnim czasie byliśmy w Orlando, ale tylko w celu zwiedzania”.

» WWE Superstar Mark Henry w wywiadzie dla Busted Open postanowił wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji Daniela Bryana:

”On chce iść dalej do przodu mimo iż sytuacja medyczna nie jest najlepsza. Jeśli mam wcielić się w rolę Vince’a McMahona to moją pierwszą decyzją byłoby niepozwolenie Danielowi powrotu do ringu, ponieważ może zostać sparaliżowany i będzie to kogoś wina. Myślę, że jeśli Daniel będzie chciał wrócić do ringu to i tak to zrobi, ale ja nie jestem za takim postępowaniem”.