Roman Reigns nowym mistrzem IC?, Seth Rollins weźmie odwet na Strowmanie?, Jason Jordan członkiem The Hardy Boyz?, Steel Cage Matche na gali WrestleCade

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca dwóch pojedynków, które obejrzymy w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW. W pierwszym starciu Braun Strowman zmierzy się z Sethem Rollinsem, który wyzwał byłego członka The Wyatt Family do walki po tym jak brutalnie pobił jego tag team partnera Deana Ambrose’a. W drugim starciu Roman Reigns stanie przed szansą na zdobycie Intercontinental Championship w starciu z obecnym posiadaczem tego pasa The Mizem:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo były pretendent do pasa IC Jason Jordan rozmawia z The Hardy Boyz na temat dołączenia do ich drużyny. Warto także wspomnieć, że ostatnio kontuzji ramienia nabawił się Jeff Hardy:

» Federacja WrestleCade za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że 25 listopada w Winston-Salem odbędzie się gala z udziałem Johnny’ego Impacta, Alberto El Patrona, Tayi oraz Ivelisse. Ta czwórka weźmie udział w dwóch steel cage matches: