Braun Strowman znowu niszczy rywali na RAW, Niepewna przyszłość federacji Lucha Underground, Cody Rhodes o byciu mistrzem Ring of Honor, KUSHIDA chce walkę z Danielem Bryanem

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV No Mercy Braun Strowman musiał uznać wyższość Brocka Lesnara przez co stracił szansę na zdobycie WWE Universal Championship. Tymczasem na poniedziałkowym Monday Night RAW, Curt Hawkins ogłosił open challenge, na który zareagował Braun Strowman i brutalnie zaatakował swojego przeciwnika w ringu jak i poza nim. Po chwili pojawił się Dean Ambrose i doszło do brawlu między zawodnikami, z którego również zwycięsko wyszedł Braun Strowman:

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że jeśli chodzi o sytuację federacji Lucha Underground to nie wygląda ona zbyt dobrze, gdyż ludzie którzy finansowali poprzednie dwa – trzy sezony nie zdecydowali się na opłacenie czwartego sezonu Lucha Underground i wciąż nie wiadomo jak potoczą się losy tejże organizacji, w której możemy zobaczyć największe gwiazdy sceny niezależnej.

» Ring of Honor Champion Cody Rhodes udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat bycia ROH Championem:

”Przez całe moje życie moim głównym marzeniem było zostanie mistrzem świata tak zwanym world championem. W federacji Ring of Honor zdobycie World Championship stało się czymś rzeczywistym. Ta sytuacja w znaczący sposób odmieniła moje spojrzenie na to co robię w ringu i jaką osobą jestem poza wrestlingiem”.

» KUSHIDA udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat chęci stoczenia walki z Danielem Bryanem:

”Oczywiście moja odpowiedź brzmi YES! YES! YES!. Jestem niesamowicie podbudowany słowami jakie padły z ust obecnego GM SmackDown. W przeszłości, gdy jeszcze byłem fanem wrestlingu to uwielbiałem oglądać poczynania American Dragon oraz Curry Mana i ich pościg za IWGP Junior Tag Championships. Uwielbiam Daniela Bryana oraz Reya Mysterio, którzy udowodnili, że nie wzrost jest najważniejszą cechą w naszej branży. Ci zawodnicy są dowodem na to, że po przez ciężką pracę można osiągnąć wielki sukces. Gdyby Daniel Bryan mógł wrócić do wrestlingu to z pewnością chciałbym się z nim zmierzyć. Mam nadzieję, że to się kiedyś wydarzy i spełnię swoje marzenie z dzieciństwa”.