Weteran komentuje powrót na RAW, Wielki Title Dark Match po RAW, Wrestlerka NXT w WWE Main Event

» Na pierwszym odcinku czerwonej tygodniówki w 2020 roku pojawił się weteran WWE Big Show, który okazał się być tajemniczym partnerem Samoa Joe oraz Kevina Owensa w six man tag team matchu przeciwko Rollinsowi oraz The Authors of Pain. Po walce Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z największym atletą na świecie odnośnie powrotu do federacji oraz długiej nieobecności:

„Dzisiejsza noc była niesamowita. Po przejściu pięciu operacji bioder w przeciągu półtorej roku, odebrałem telefon od przyjaciela, rówieśnika z branży, dzięki czemu pojawiłem się tutaj przed niesamowitym tłumem i powróciłem na ring…. Jestem bardzo wdzięczny. Niektórzy mówią, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni, a ty wrócisz silniejszy. Przez ostatnie dwa lata testowana była moja wiara w samego siebie. Jestem wdzięczny fanom za wsparcie jakie otrzymałem przez ten czas. Zobaczymy, co się wydarzy w przyszłym tygodniu”.

» Po zejściu z anteny wczorajszego RAW odbył się dark match, w którym WWE Women’s Tag Team Champions Asuka oraz Kairi Sane pokonały Charlotte Flair i RAW Women’s Champion Becky Lynch zachowując tytuły mistrzowskie. Wszystko wskazuje na, to że podczas gali WWE PPV Royal Rumble 2020 dojdzie do konfrontacji tych zespołów, a na szali zostaną postawione tytuły mistrzowskie kobiet tag team.

» WWE NXT Superstar Chelsea Green była częścią tapingu WWE Main Event, który odbył się przed Monday Night RAW. Rywalką wrestlerki WWE NXT była Natalya. Warto przypomnieć, że dwa tygodnie temu Chelsea w debiucie na RAW musiała uznać wyższość Charlotte Flair.

Poniżej przedstawiamy walki, jakie fani mogli obejrzeć w Oklahoma City:

* Natalya vs. Chelsea Green
* Mojo Rawley vs. No Way Jose