Czy John Cena wystąpi na WrestleManii 36?, Liv Morgan w narożniku Ruseva, Matt Sydal o współpracy z Kofim Kingstonem

» Można stwierdzić, że John Cena przespał 2019 rok, jeśli chodzi o jego występy na ringu WWE. Lider Cenation udzielił wywiadu dla Belfast Telegraph, w którym wypowiedział się na temat występu podczas WrestleManii 36:

“Mam nadzieję, że fani wciąż postrzegają mnie, jako członka WWE, ponieważ nim jestem. Niezależnie od tego, czy oglądam wydarzenia, czy mogę w nich uczestniczyć, WWE było jest i będzie moją rodziną. Przez ostatnie 20 lat starałem się dać z siebie wszystko, aby fani mogli o mnie pamiętać. Więc do samego końca, chce aby wszyscy mówili o mnie, jako o WWE Superstar. Myślę, że będę częścią większego PPV”.

» Na poniedziałkowym RAW kontynuowany był storyline z udziałem Bobby’ego Lashleya oraz Lany. W trakcie segmentu na telebimie pojawił się Rusev, co doprowadziło do spięcia pomiędzy przyszłym małżeństwem. Po tym segmencie, na zapleczu miał miejsce krótki wywiad z udziałem Liv Morgan, która potwierdziła, że będzie obecna w narożniku Ruseva podczas jego przyszłotygodniowej walki z Bobbym Lashleyem.

» Matt Sydal wypowiedział się na temat swojego dawnego tag team partnera, Kofiego Kingstona i jego WWE Title Runie:

“Znałem takich facetów, jak Kofi, Ricochet, AJ i Samoa Joe. Od samego początku wiedziałem, że są najlepsi w branży. To faceci, którzy nie odpuszczają kiedy są na samym szczycie, chcą jeszcze więcej. Pamiętam Kofiego z FCW. Kiedy tam dotarłem, on był legendą. Obaj jesteśmy kumplami Punka i wielokrotnie mieliśmy okazję do współpracy. Jeden z moich ulubionych występów, to tag team match, gdzie razem z Kofim zmierzyliśmy się z Primo i Epico w MSG. Mieliśmy wyjątkowe pojedynki na całym świecie, świetnie się bawiliśmy przy tym. Również cieszyła mnie współpraca z Ricochetem, z którym byłem IWGP Tag Team Championem”.