Brock Lesnar uczestnikiem Royal Rumble Matchu, Informacje dotyczące eventów WWE w Arabi Saudyjskiej, Andrade chce zostać twarzą WWE

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, WWE Champion Brock Lesnar poinformował, że będzie uczestnikiem 30-osobowego Royal Rumble Matchu podczas zbliżającej się gali WWE PPV Royal Rumble. Warto zaznaczyć, że mistrz pojawi się z numerem jeden. Ta informacja jest zaskakująca, ponieważ wiele osób zakładało, że zmierzy się on 1 vs 1 z Reyem Mysterio bądź Cainem Vesalquezem. Show odbędzie się 26 stycznia w Minute Maid Park w Houston.

» Portal PWInsider.com informuje, że urzędnicy WWE pracują nad zorganizowaniem kolejnych eventów w Arabii Saudyjskiej. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy odbędzie się show oraz jaką będzie miało nazwę, jednak powinno to nastąpić pod koniec bieżącego miesiąca, bądź na początku przyszłego. Jak wiadomo WWE podpisało wieloletnią umowę z Arabią Saudyjską, przez co fani w tym kraju będą mogli obserwować poczynania swoich ulubionych gwiazd na żywo aż do 2027 roku.

» WWE United States Champion Andrade w rozmowie dla The New York Post wyjawił, że koncentruje się na zostaniu “twarzą” Latynosów w WWE:

“W przeszłości, to Eddie Guerrero oraz Rey Mysterio przewodzili w WWE. Teraz nadszedł mój czas, aby stać się twarzą Latynosów w WWE. Czy nie wyglądam na odpowiednio silnego faceta, który może zdobyć mistrzostwo WWE? Jestem od nich silniejszy, posiadam więcej umiejętności i potrafię skupić się na zdobyciu kolejnego tytułu mistrzowskiego”.