Tessa Blanchard rezygnuje z WOW?

Prawdopodobnie Tessa Blanchard zrezygnuje z występów w promocji Women Of Wrestling.

Po domniemanym skłóceniu Tessy Blanchard z WOW, osoby związane z promocją są przekonane, że zawodniczka nie będzie już częścią firmy. Wiadomość tę w najnowszym Wrestling Observer Newsletter, przekazał Dave Meltzer. Zaznaczył, że obie strony miały odmienne pomysły, przez co ciągle pomiędzy nimi dochodziło do zgrzytów. Już wcześniej pomiędzy obiema stronami dochodziło do licznych nieporozumień, ale nie były one aż tak wielkie, jak w tym momencie. Po części powodem problemów było promo Tessy, które wygłosiła podczas treningów na jednej z wrestlerek. Wiele osób, które usłyszało to promo na zajęciach, było zniesmaczone. Po tym incydencie Tessa Blanchard straciła funkcję głównego trenera na rzecz Seliny Majors.

Negatywna reputacja związana z rzekomo rasistowskim i nękającym zachowaniem Blanchard na innych zawodniczkach, ciągnie się za nią przez całą dotychczasową karierę na scenie niezależnej. Wrestlerka zaprzeczyła doniesieniom, skierowanym w jej stronę.

Tessa Blanchard od czasu zwolnienia z Impact Wrestling nie pracowała dla czołowej federacji.  Dotychczas WWE i AEW, nie przejawiają chęci zatrudnienia wrestlerki. Aczkolwiek wszystko jest możliwe.