SPOILERY! Walka wieczoru oraz wydarzenia na SmackDown Live!

Podczas walki wieczoru wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się WWE NXT Title Match, w którym Adam Cole pokonał Daniela Bryana, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski. Podczas show pojawili się także: WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler, Matt Riddle, Tommaso Ciampa, Keith Lee, Lio Rush oraz pozostali. Taka sytuacja spowodowana była faktem, iż większość gwiazd WWE obecnych w Arabii Saudyjskiej nie była w stanie dostać się do Buffalo na SmackDown.

Jak się okazało załoga WWE NXT została wprowadzona na SmackDown Live przez WWE COO Triple H oraz WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa i to właśnie ta dwójka była odpowiedzialna za rozpisanie walki wieczoru z udziałem Adama i Daniela.

Jesteście ciekawi, co wydarzyło się po walce wieczoru? Otóż do ringu przybyli Triple H i Shawn Michaels razem z wieloma gwiazdami WWE NXT. Taki zabieg miał na celu zachęcenie fanów wrestlingu do obejrzenia gali PPV Survivor Series, na której obejrzymy wszystkie trzy brandy. Na zakończenie SmackDown Hunter wyjawił, że jego podopieczni wykonali pierwszy krok i czekają na odpowiedź ze strony RAW oraz SmackDown. Na głównej stronie widnieje raport z najnowszego odcinka SmackDown, tak więc zapraszamy do przeczytania go.

Warto przypomnieć, że gala WWE PPV Survivor Series odbędzie się 24 listopada w Allstate Arenie obok Chicago.