Tommaso Ciampa ujawnia kulisy współpracy ze Scarlett oraz komentuje słaby punkt Karriona Krossa, Wielkie osiągnięcie Adama Cole'a

SPOILER! Karrion Kross komentuje brutalne zakończenie NXT Title matchu, Rey Mysterio chce rywalizacji z Finnem Balorem, Daniel Garcia na temat nowej epoki w branży wrestlingowej

» Były dwukrotny NXT Champion Karrion Kross za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat brutalnego zakończenia NXT Championship Matchu pomiędzy Tommaso Ciampą, a Bronem Breakkerem.

Pod koniec pojedynku Tommaso Ciampa wykonał DDT na swoim przeciwniku, który uderzył głową o odsłonięty beton. Następnie podążył za ciosem wyprowadzając kilka kopnięć kolanem oraz dwa Fairytale Endings. NXT Champion zachował tytuł mistrzowski, który zdobył podczas pierwszego odcinka NXT 2.0.

Zmotywowany zabójca to Psycho Killer.

W czerwcu 2020 roku Karrion Kross pokonał Tommaso Ciampę podczas wydarzenia NXT TakeOver: In Your House.

» WWE Superstar Rey Mysterio udzielił wywiadu dla Bleacher Report, w którym wypowiedział się na temat dream matchu z byłym WWE Universal Championem Finnem Balorem.

Wyjąłeś mi to z ust. Wielokrotnie mówiłem o tym wcześniej. Finn Balor jest jednym z tych facetów, z którymi chciałbym wejść na ring i stworzyć program. Myślę, że jest niesamowicie utalentowanym facetem, a nasze style są bardzo podobne. Możemy dać fanom coś specjalnego, co z pewnością zapamiętaliby na bardzo długo.

ZOBACZ TAKŻE >>> Bryan Danielson na temat debiutu na All Out, przejścia na emeryturę oraz korzyści po odejściu z WWE

» AEW Superstar Daniel Garcia wystąpił w podcaście One on One, w którym wypowiedział się na temat nowej epoki w branży wrestlingowej.

Czuję, że przechodzimy przez różne epoki w wrestlingu. W każdym razie mam tutaj na myśli scenę niezależną. Przez moment przebywaliśmy w epoce pracowitości, która wywodziła się od Ring of Honor, przechodząc przez PWG. Tam odbywały się najbardziej szalone pojedynki, jakie można sobie wyobrazić. Następnie przeszliśmy w erę GIF’ów, gdzie jeśli cokolwiek miało sens było dopasowywane. Jeżeli byłeś w stanie zyskać popularność na Twitterze, to nie musiałeś się martwić o bookingi. Era mikro-treści mam tutaj na myśli facetów takich, jak Danhausen czy Warhorse, którzy wypuszczają krótkie, niszowe filmiki. Ich przekaz jest bardzo dosłowny, a odbiorcami jest niszowa publiczność. Teraz czuję, że wkraczamy w erę przemocy, w której ludzie chcą oglądać krew. Deathmatche są bardzo popularne i nienawidzę tego mówić, ale ‘shoot-style pro wrestling’ jest na topie. Wydaje mi się, że w ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy do czynienia z kilkoma epokami.