Zaginął były wrestler WWE, Billie Kay gotowa do powrotu na RAW, Tommaso Ciampo i Karrion Kross w tv

» Były wrestler WWE Shad Gaspard zaginął. Nie wiadomo nic więcej w tej sprawie, ale żona wrestlera poprosiła o pomoc w poszukiwaniu, gdyż od pewnego czasu nie ma kontaktu z nim.

Żona Gasparda opublikowała post na Instagramie, który brzmi następująco:

Jeśli widziałeś Shada, napisz do mnie. Proszę nie zalewać mnie pytaniami, co się stało. Chcę wiedzieć, czy go widziano oraz gdzie. Dziękuję!

Shad Gaspard był ostatnio widziany na plaży Marina Del Rey. To bardzo niepokojąca sytuacja, więc mamy nadzieję, że szybko zostanie rozwiązana.

» Billie Kay spędziła dużo czasu na kwarantannie, przez co nie oglądaliśmy jej w telewizji. Wiele wskazuje na, to że w tym tygodniu Billie oraz Peyton Royce powrócą do pracy jako The IIconics. Wrestlerki pojawią się na poniedziałkowym Monday Night RAW. Czy panie staną przed wielką szansą na zdobycie WWE Women’s Tag Team Championship? Billie za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła zdjęcie, które możecie zobaczyć na naszej stronie, ponieważ po kilku godzinach zostało usunięte przez wrestlerkę.

» W ciągu ostatnich kilku tygodni pozycja Tommaso Ciampy w WWE NXT znacząco spadła. Po WrestleManii został on pokonany przez swojego dawnego przyjaciela, Johnny’ego Gargano. Oprócz porażki ze swoim wieloletnim rywalem, Ciampa stał się ofiarą ataku ze strony Karriona Krossa.

Wiele wskazuje na, to że wkrótce zobaczymy kontynuację konfliktu z udziałem Ciampy oraz Krossa.