Uwaga na Spoilery! Powrót dwóch gwiazd na RAW, Nowy oficjalny merch Owena Harta, The Undertaker odpowiada na krytykę fanów

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW do akcji powrócili Kevin Owens oraz Apollo Crews.

Kevin był gospodarzem The Kevin Owens Show, a jego gośćmi byli Zelina Vega oraz WWE United States Champion Andrade, Austin Theory i Angel Garza. Ten segment doprowadził do powrotu Apollo Crewsa oraz walki tag teamowej. Następnie dowiedzieliśmy się, że Crews zmierzy się z Andrade o WWE United States Title. Tą walkę obejrzymy podczas przyszłotygodniowego odcinka czerwonej tygodniówki.

Owens był nieobecny od WrestleManii 36, na której pokonał Setha Rollinsa w No disqualification matchu. Crews także opuścił kilka tygodni ze względu na uraz, jakiego nabawił się przed Money in the Bank. Z tego powodu nie mógł być on częścią Ladder Matchu, a zastąpił go AJ Styles.

» Pro Wrestling Tees wydało nowy oficjalny produkt poświęcony legendzie wrestlingu Owenowi Hartowi. To pierwszy oficjalny merchandise, który został wydany dla Owena od ponad 20 lat.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Rekrutacja MyWrestling: Szukamy nowych redaktorów!

Ryan Barkan z PW Tees zauważył na Twitterze, że podpisano umowę z wdową Owena, czyli Marthą Hart oraz Vice TV. Dzięki temu PWT będzie mogło wydać nowe koszulki dla Owena oraz “Dark Side of the Ring”. Finał drugiego sezonu zostanie wyemitowany w najbliższy wtorek wieczorem.

Wszystkie zyski z t-shirtów zostaną przekazane The Owen Hart Foundation. PW Tees sprzedaje koszulki “Owen Hart x Dark Side of the Ring” za kwotę 24.99$.

» The Undertaker za pośrednictwem Twittera odpowiedział fanom, którzy skomentowali obecność niektórych t-shirtów w filmie dokumentalnym “Last Ride” emitowanym w sieci WWE Network.

Jeden z fanów poinformował, że specjalnie próbował zignorować coś, co nazwał “right wing shirts”. Taker odpowiedział, że WWE nie angażuje się w politykę w żaden sposób, ale on nadal będzie chodził z koszulką, na której jest nadruk flagi United States.

Wszyscy wiedzą, że WWE ma charakter polityczny! Chodzi wyłącznie o flagę.