Dlaczego i kiedy Apollo Crews został przeniesiony na RAW?, Dlaczego Rey Mysterio opuścił WM 36?, Drew McIntyre gościem w WWE BackStage – Wywiad

» Niespodziewanie na poniedziałkowym Monday Night RAW pojawił się Apollo Crews, który był przeciwnikiem Aleistera Blacka. Portal PWInsider informuje, że w ubiegłym tygodniu została podjęta decyzja o przesunięciu Apollo ze SmackDown na czerwoną tygodniówkę. Walka z udziałem tych dwóch świetnie wyszkolonych wrestlerów została nagrana oddzielnie od RAW.

Decyzja o przeniesieniu Apollo Crewsa na RAW została podjęta w zeszłym tygodniu. Jego pojedynek z Aleisterem Blackiem został nagrany w zeszły piątek i był niezależny od wydarzeń z ostatniego RAW.

Apollo, to niesamowicie utalentowany wrestler, jednak w ostatnim czasie nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich prawdziwym umiejętności.

» Przeciwnikiem Andrade podczas WrestleManii 36 miał być Rey Mysterio, a na szali miało zostać postawione mistrzostwo United States. Jak się okazało ta dwójka nie wystąpiła na największym wydarzeniu w świecie wrestlingu. Mistrz zmaga się z kontuzją żeber w związku z czym został zastąpiony przez wrestlera WWE NXT. Natomiast pojedynek ten przekształcił się w tag team match. Były World Heavyweight Champion wyjawił, dlaczego opuścił WrestleManię 36:

» WWE Champion Drew McIntyre był gościem specjalnym w najnowszym odcinku WWE BackStage prowadzonym przez Renee Young oraz Christiana. Świeżo upieczony mistrz wypowiedział się na temat swojej pierwszej przygody z WWE, która miała miejsce w latach 2008-2014:

Zamierzam być całkowicie szczery. Gdybym wtedy zdobył pas WWE, to moja kariera zostałaby zbombardowana. Byłbym do bani. Gdyby to zadziałało, to byłbym jak inni wrestlerzy, którzy mieli okazję bycia na tym samym poziomie, co ja. To nie byłby dobry title run. Myślę, że musiałem podążyć inną drogą, taką która mnie przygotuje. Ta droga ukształtowała mnie nie tylko jako wrestlera, którym jestem dzisiaj, ale także jako człowieka i nie mam sobie nic do zarzucenia, jestem gotowy na wszystko. 19 lat wzlotów i upadków przygotowało mnie na każdą sytuację, obejmuje to nawet to co się aktualnie dzieje na świecie. Jestem dumny z bycia mistrzem, w tym trudnym okresie. Chce zapewnić wszystkim odpowiednią rozrywkę i być twarzą RAW.