Nowe doniesienia w sprawie walki Ripley z Flair, Ric Flair dumny z Charlotte po WrestleManii 36

» Podczas WrestleManii 36 pojedynek z udziałem Charlotte Flair oraz Rhey Ripley nie miał takiego przebiegu wydarzeń, jak pierwotnie WWE planowało. Producent tej walki, czyli Adam Pearce nie pojawił się w WWE Performance Center ze względu na panujące ograniczenie. Z powodu panującej pandemii koronawirusa niektórzy producenci nie mogli uczestniczyć w WrestleManii 36, większość musiała pozostać w domu. Po pojedynku Rhea Ripley musiała powrócić do Australii, gdyż wygasła jej wiza pracownicza. Australia boryka się z problemami COVID-19, więc na pewno nie wróci w najbliższym czasie do firmy.

» Podczas WrestleManii 36, Charlotte Flair pokonał Ripley zdobywając NXT Women’s Championship. WWE Hall of Famer Ric Flair obserwował walkę swojej córki z domu i wyznał, że był z niej bardzo dumny:

Nie wiedziałem, w którym dniu ona walczy. Trzymałem się jak najdalej od Charlotte, nie pytałem ją o nic. Nie chciałem, aby pretendentka do pasa kobiet NXT powiedziała, że nie może mi zdradzić szczegółów, to na pewno by mnie zezłościło. Nikt nie wiedział, co się wydarzy, to było świetne. Myślałem, że ktoś w końcu coś powie, ale nawet Dave Meltzer musiał się powstrzymać. Jestem dumny z mojej córki, dobrze się spisała.