Z kim chce walczyć Charlotte Flair na WrestleManii 34?, Rob Gronkowski nie dołączy do WWE?, Występ Rica Flaira w piosence hip-hopowej

» WWE SmackDown Women’s Charlotte Flair pojawiła się gościnnie w podcaście SiriusXM Stars’ Conversations With Maria Menounos, w którym wypowiedziała się na temat swojej potencjalnej rywalki na WrestleManii:

”Chcę walczyć z Asuką i zakończyć jej streak. Nigdy nie spotkaliśmy się ze sobą w ringu, nigdy nie mieliśmy okazji do występu w wieloosobowej walce. Czuję, że po przyjeździe z Japonii stworzyła własne dziedzictwo, które również posiadam ja i myślę, że nasze spotkanie na WrestleManii byłoby czymś niezapomnianym i mam nadzieję, iż do tego dojdzie”.

» Dwa dni temu strona NFL.com poinformowała o powrocie Roba Gronkowskiego razem z New England Patriots do ligi, która odbędzie się w jesieni. Oczywiście nie jest to oficjalne ogłoszenie w związku z czym kariera tego zawodnika jeśli chodzi o WWE wciąż jest możliwa. Krótki po tej informacji Gronk zamieścił wpis na twitterze:

» Poniżej przedstawiamy oficjalne wideo singla hip-hopowego ”Ric Flair Drip”. W nagraniu został zaprezentowany styl WWE Hall of Famera. Wykonawcami tego hitu są: Offset, Metro Boomin oraz 21 Savage: