Szczegóły dotyczące spotkania Reya Mysterio z Triple H dotyczące przyszłości, Jakie plany ma WWE wobec Rondy Rousey?

» Były WWE World Heavyweight Champion Rey Mysterio nie pojawił się podczas ostatniego eventu federacji 5 Star Wrestling, który odbył się w SSE Arena w Belfaście. Został zastąpiony przez Alberto El Patrona. Powodem nieobecności wrestlera była pilna sprawa rodzinna w San Diego, więc musiał udać się do Meksyku.

W dniu dzisiejszym Rey ma gościnnie wystąpić w podcaście Edge & Christian. Natomiast strona The Wrestling Observer informuje o tym, że Meksykanim ma w tym tygodniu spotkać się z WWE COO Triple H w celu omówienia szczegółów dotyczących powrotu do WWE.

Oto harmonogram występów Reya na scenie niezależnej:

– 17 marca live event CRASH Lucha Libre w Tijuanie

– 25 marca event NJPW w Long Beach

– 6 kwietnia event CRASH Lucha Libre

» W zeszłym tygodniu nowy nabytek WWE RAW, Ronda Rousey trenowała w WWE Performance Center. W zeszłym tygodniu była mistrzyni kobiet UFC pojawiła się w siedzibie federacji w Stamford w celu omówienia jej przyszłości. Jak się okazało osobami, które aktualnie pomagają w przygotowaniu zawodniczki do debiutu na WrestleManii 34 są: Norman Smiley & Sara Amato, WWE NXT Superstar Shayna Baszler, MMA Horsewomen member Jessamyn Duke, Wesley Blake & Steve Cutler oraz Travis Browne, który jest byłym zawodnikiem UFC i obecnym mężem Rondy. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje dotyczące mixed tag team matchu z udziałem Rondy oraz jej męża, a ich rywalami mają być Triple H oraz Stephanie McMahon. Wygląda na to iż oficjele WWE zdecydowali się na zaangażowanie w konflikt obecnego RAW GM Kurta Angle.