Jak wygląda przyszłość The Undertakera w WWE?, Turniej o tymczasowego mistrza NXT Cruiserweight, Niezadowolony Jordan Devlin, Rhea Ripley dementuje doniesienia

» Podczas pierwszego dnia WrestleManii 36 walką wieczoru był Boneyard Match z udziałem The Undertakera oraz AJ Stylesa. Ten niespotykany rodzaj pojedynku ugruntował postać The Undertakera, który pojawił się w gimmicku The American Badassa. WWE w pełni wykorzystało potencjał Boneyard Matchu. WrestleVotes informuje, że kiedy Taker powróci do telewizji, to będziemy mogli po raz kolejny oglądać American Badassa.

“Wszystkie trzy źródła, z którymi rozmawiałem są przekonane, że ilekroć zobaczymy The Undertakera w telewizji, to za każdym razem będzie pojawiał się w stylu ABA z The Boneyard Matchu.”

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do telewizji powróci The Undertaker. Obecnie na WWE Network emitowane są materiały “The Last Ride” z Takerem w roli głównej.

» A, skoro o Undertakerze i jego gimmicku “American Badassa” mowa, WWE opublikowało na YouTube TOP 10 najlepszych momentów z jego udziałem:

» William Regal w dzisiejszym wydaniu “The Bump” ogłosił, że w związku z obecną sytuacją na świecie, Jordan Devlin nie może bronić swojego tytułu NXT Cruiserweight. W związku z tym, wkrótce w złoto-czarnym brandzie rozpocząć ma się turniej mający na celu wyłonienie nowego (tymczasowego) mistrza. Generalny Manager NXT oznajmił, że w najbliższych dniach będzie ogłaszał zawodników i pełne szczegóły turnieju w mediach społecznościowych. Również jeśli chodzi o pasy mistrzowskie NXT Tag Team sytuacja nie jest za najlepsza i do tego William Regal odniesie się w przyszłym tygodniu. O ile Matt Riddle może występować na galach, tak Pete Dunne podobnie jak Jordan Devlin, utknął w swojej rodzinnej Wielkiej Brytanii.

» Jordan Devlin nie był zadowolony z powodu turnieju, co skomentował na Twitterze:

“Po pierwsze, absolutnie szokująca i pozbawiona szacunku decyzja zarządu WWE. Po drugie, możesz koronować mistrza-oszusta i dać mu małą replikę mojego tytułu, ale wszyscy na całym świecie wiedzą kim jest PRAWDZIWY NXT Cruiserweight Champion.”

» Dzisiaj pojawiły się sprzeczne informacje o tym, że Rhea Ripley wyleciała do Australii i tam zostanie na dłuższy okres czasu. Była mistrzyni kobiet NXT skomentowała te doniesienia na Instagramie informując, że wciąż jest w Stanach Zjednoczonych.