Czy obejrzymy więcej The Boneyard Matchów?, Pomysł na booking Drew McIntyre’a, Alexa Bliss o obronie pasów tag teamowych

» Najwidoczniej fanom wrestlingu spodobał się The Boneyard Match, który odbył się podczas WrestleManii 36. W związku z tym federacja WWE będzie chciała w przyszłości wprowadzić więcej tego typu wydarzeń.
AJ Styles oraz The Undertaker stworzyli widowisko w pełni improwizowane, które otrzymało wiele pochwał. Według PWInsider fani wrestlingu będą chcieli w przyszłości obejrzeć więcej Boneyard Matchów i dlatego takowe obejrzymy, jednak nie wiadomo kto będzie w nich brał udział.

WWE musi myśleć nieszablonowo, ponieważ byli w stanie zaprezentować niesamowity pokaz w niewiarygodnie trudnych okolicznościach.

» Zaledwie 20 minut po walce na WrestleManii 36, do ringu powrócił Drew McIntyre broniąc swojego tytułu mistrzowskiego w starciu z The Big Showem. Największy atleta na świecie niespodziewanie pojawił się na arenie rzucając wyzwanie Szkotowi. Ta sytuacja nieco zdezorientowała fanów WWE, jednak głównym celem było pokazanie dominacji Drew nad The Big Showem, aby wyglądał na silnego oraz trudnego mistrza do pokonania.

Był to bardzo dobry pomysł, a Drew niemalże za jednym zamachem wyeliminował dwóch największych wrestlerów w rosterze.

» Podczas WrestleManii 36, Alexa Bliss oraz Nikki Cross pokonały The Kabuki Warriors, dzięki czemu udało im się zdobyć WWE Women’s Tag Team Championship. Jest to drugie panowanie mistrzowskie z udziałem Alexy oraz Nikki, jednak tym razem osiągnięty sukces świętowały w pustym WWE Performance Center.

Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Alexa, w którym padło pytanie o potencjalne rywalki podczas obrony tytułów mistrzowskich tag team:

Jesteśmy świeżo po WrestleManii 36. Mamy RAW oraz SmackDown, gdzie możemy bronić tytuły mistrzowskie. Myślę, że zrozumiem to co osiągnęłam na WrestleManii podczas pierwszej obrony mistrzowskiej. Chciałabym się zmierzyć z the IIconics. Myślę, że to byłaby świetna zabawa. Oczywiste jest, to że Kabuki Warriors będą chciały walkę rewanżową i będą starały się odzyskać tytuły mistrzowskie, ale tak się nie stanie. Nikki i ja je zachowamy.