Sonjay Dutt oficjalnie w All Elite Wrestling, Wizyta Vince’a McMahona w WWE Performance Center, Renee Young opowiada o wsparciu WWE dla Moxleya

» Weteran profesjonalnego wrestlingu Sonjay Dutt podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Na początku tygodnia pojawiła się informacja, że utytułowany wrestler rozstał się z WWE, gdzie od 2019 roku pracował w roli producenta. Portal PWInsider.com potwierdził, że Sonjay przebywał na zapleczu w Jacksonville podczas odcinka AEW Dynamite. Z raportu wynika, iż podpisał on wieloletnią umowę z organizacją, dla której również będzie pełnił funkcje produkcyjne. Dutt w roli producenta zadebiutował w kwietniu 2017 roku działając w Impact Wrestling. Kontuzja Achillesa wpłynęła na przedwczesne zakończenie kariery wrestlerskiej. W styczniu 2019 roku rozstał się z Impact, po czym rozpoczął współpracę z WWE jako producent.

» Prezes WWE Vince McMahon pojawił się w WWE Performance Center w Orlando. WWE CEO co jakiś czas odwiedza ośrodek szkoleniowy, ponieważ szuka talentów, które będą w stanie uzupełnić main roster. Portal PWInsider.com twierdzi, iż McMahon zaplanował spotkanie z wieloma pracownikami oraz trenerami Performance Center.

Rzadka wizyta McMahona w Performance Center wywołała spore zainteresowanie ze strony pracowników WWE NXT, zważywszy na cięcia budżetowe, z jakimi spotkali się wykonawcy firmy. Jeżeli chodzi o personel PC to wiem, że głównym trenerem jest Matt Bloom, ale osobą odpowiedzialną za liczne sprawy jest WWE Hall of Famer Shawn Michaels.

ZOBACZ TAKŻE >>> Arkadiusz Pawłowski: Chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie – Kilka słów o Prime Time Wrestling

» W tym tygodniu Renee Paquette w Oral Sessions gościła byłych WWE Women’s Tag Team Champions Cassie Lee (Peyton Royce) oraz Jessie McKay (Billie Kay. W trakcie programu Renee opowiedziała historię o tym, jak wiceprezes do spraw wykonawczych Triple H zrobił wszystko, aby sprawdzić, czy Jon Moxley jest w pełni zdrowy, kiedy doznał kontuzji w sierpniu 2019 roku. Jak wiadomo Moxley rozstał się z federacją WWE, ale otrzymał on wsparcie cztery miesiące wcześniej.

Nawet kiedy Jon odszedł z WWE, czasami Hunter odciągał mnie na bok, ponieważ Jon w tym czasie był kontuzjowany. Triple H sprawdzał, czy z Moxleyem wszystko w porządku. Gdyby czegoś potrzebował WWE byłoby w stanie mu pomóc. To było niezależne od braku kontraktu z federacją WWE. Miło było widzieć, że wszystkim zależy na zdrowiu mojego męża. Wszyscy spędzaliśmy ze sobą wiele czasu i nic złego się nie wydarzyło. Zakończyła Renee.