Big E: 18 lipca historyczną nocą dla The New Day, Informacje w sprawie kontuzji Rebel, Bravo i Abadon naśladują inne gwiazdy AEW

» Członek The New Day, Big E będzie miał szanse na zdobycie walizki Money in the Bank podczas gali PPV Money in the Bank. W najbliższym czasie Kofi Kingston stanie przed szansą na zdobycie WWE Championship, dzięki temu pojawiają się liczne spekulacje. Były IC Champion uważa, że 18 lipca będziemy świadkami historycznej nocy.

Posłuchaj człowieku, Kofi był blokowany. Wielki szacunek dla niego i Xaviera Woodsa, który był uczestnikiem Hell in a Cell Matchu. Ta dwójka pracująca na RAW poprawiła mi humor i zainspirowała mnie. Kofi stara się o kolejną szansę, na którą zasługuje. Ci faceci trzymali RAW na wiele licznych sposobów. Można powiedzieć, że jest on MVP RAW. Wiem, iż Kofi nie zmarnuje swojej szansy. To wiele dla niego znaczy, gdyż nigdy nie spoczął na laurach. Wiem, co to przyniesie dla niego. To będzie historyczna noc dla nas wszystkich, chłopaków z The New Day.

» Wiele wskazuje na to, że podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite kontuzji nabawiła się Rebel. Jak wiadomo tej nocy Rebel współpracowała z AEW Women’s World Champion Britt Baker pokonując Nylę Rose oraz Vickie Guerrero. W trakcie walki Rebel poinformowała Rose o swoim urazie, przez co została zniesiona z ringu. Wrestlerka następnie doczołgała się do narożnika, a służby medyczne sprawdziły stan jej zdrowia. Po walce wrestlerka została przeniesiona na zaplecze. Z najnowszej aktualizacji wynika, że Rebel nabawiła się kontuzji rzepki – informuje Fightful Select. Na obecną chwilę nie zostały ujawnione żadne dodatkowe informacje w sprawie urazu. Pierwotnie powrót Rebel na ring szacowany jest na około 6 tygodni, więc czeka ją krótka przerwa od kwadratowego pierścienia.

ZOBACZ TAKŻE >>> Arkadiusz Pawłowski: Chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie – Kilka słów o Prime Time Wrestling

» Gwiazda AEW Abadon oraz niezależny wrestler Carlie Bravo próbowali odtworzyć zdjęcie Anny Jay i Jungle Boya, którzy pocałowali się na parkingu podczas AEW Dynamite. Na poniżej przedstawionym zdjęciu widzimy przerażonego Bravo, kiedy Abadon położyła ręce na szyi swojego partnera. Warto przypomnieć, że Carlie w ringu AEW zadebiutował 9 lutego, gdy połączył siły z Shawnem Deanem w rywalizacji z Cezarem Bononim oraz Peterem Avalonem. Od tego momentu pojawiał się głównie na tygodniówkach Dark oraz AEW Dark: Elevation. Utytuowany wrestler pełni funkcje producenta w Nightmare Factory, czyli federacji założonej przez QT Marshalla oraz Cody’ego Rhodesa.