Shawn Spears opowiada o relacji z Peyton Royce i pracy w WWE & AEW, Były wrestler WWE oskarżony o molestowanie

» Relacje pomiędzy gwiazdami mogą być bardzo różne, zwłaszcza kiedy pracujesz dla innej federacji. Shawn Spears oraz Peyton Royce byli gwiazdami WWE, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Tye znany jako Shawn Spears aktualnie występuje w federacji All Elite Wrestling. Shawn udzielił wywiadu dla AEW Unrestricted, w którym wypowiedział się na temat swojego związku oraz wzajemnego wsparcia.

W ubiegłym roku mieliśmy wesele. Wciąż mamy dla siebie bardzo dużo czasu. Większość firm na świecie przeżywa, to samo podczas pandemii koronawirusa. Spędzamy ze sobą wiele czasu, ale jednocześnie wspieramy się, gdyż uwielbiamy profesjonalny wrestling. Peyton uwielbia, to co robi, ja uwielbiam, to co robię i mamy wiele pomysłów, którymi dzielimy się ze sobą. Posiadamy własną szkołę, chodzimy do niej i wspieramy naszych uczniów. Traktujemy wszystkich tak samo, jak oni traktują nas, czyli z należytym szacunkiem. Tworzymy interesujący związek zwłaszcza, że pracujemy dla konkurencyjnych firm. Ja jestem w AEW, a ona w WWE.

Wiele osób uważało, że Peyton podąży śladem swojego męża, jednak stało się inaczej, przez co pozycja wrestlerki mimo wszystko jest bardzo dobra.

»Od trzech dni na Twitterze popularna zrobiła się akcja #SpeakingOut, w której ludzie związani z wrestlingiem wypowiedzieli się na temat nieprzyjemnych sytuacji z jakimi zmierzyli się w przeszłości. Były WWE Superstar Bull Dempsey został oskarżony przez jedną z kobiet o napaść na tle seksualnym.

View image on Twitter

View image on Twitter

View image on Twitter

Bull James prześladował i nadal prześladuje jedną z moich koleżanek, z którą w przeszłości spędzał czas. Po rozstaniu postanowił przeprowadzić atak na jej partnera biorąc udział w lokalnych promocjach informując bookerów, aby nie rezerwowali takiej osoby. Jej partner jest niezależnym wrestlerem, niestety nie posiada wyrobionego nazwiska, przez co ma trudniej znaleźć jakieś bookingi. Moja przyjaciółka próbowała o tym mówić na Twitterze. Istnieją także inne kobiety, które były źle traktowane przez Bully’ego. Jest więcej zarzutów w jego kierunku. On rezerwując kobiety na wydarzenia wrestlingowe Outlaw Wrestling wykorzystywał swoje imię źle traktując je.