Drake Maverick komentuje drugą szansę od WWE, Były wrestler ECW kończy karierę, Pete Dunne wypowiada się na temat brytyjskiego wrestlingu

» Kilkanaście dni temu Drake Maverick zmierzył się z El Hijo del Fantasmą o WWE NXT Cruiserweight Championship. Była, to ostatnia szansa, Drake’a na pozostanie w WWE. Niestety były wrestler Impact Wrestling musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, ale po walce otrzymał on kontrakt od Triple H. Drake wystąpił w WWE The Bump, gdzie wypowiedział się na temat drugiej szansy otrzymanej od WWE:

Myślę, że mogę wrócić do tego, co powiedziałem natychmiast po walce. Nie ma zbyt wielu ludzi, którzy czuli, że stracili wszystko dwa razy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Po tych trzech rabunkach pomyślałem, że wszystko utraciłem. Jestem bardzo emocjonalną osobą, te emocje znowu się ujawniły. Widzisz mnie w jednej chwili, patrzysz dalej i widzisz kogoś innego. Miałem wyjątkowego przyjaciela w postaci Dave’a, który niestety odszedł od nas. Zawsze był moim wielkim zwolennikiem oraz mojego marzenia, czym było zostanie gwiazdą WWE. Chciałbym tylko, żeby był ze mną w tym momencie. Był tam ze mną przez cały czas, zrobiłem to człowieku! Nie spodziewałem się, że WWE COO Triple H wpadnie na mnie po walce. Nawet nie spojrzałem na, to co miał w rękach. Myślałem, że był po to, aby podziękować mi za walkę… Jak się okazało, otrzymałem nową umowę. To było dla mnie spełnienie marzeń.

» Były ECW Star C.W. Anderson (Chris Wright) za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przejściu na emeryturę. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu wrestlera na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE >>>> #KamilaDajeMukęChorobie – kolejne licytacje!

W materiale wideo Anderson stwierdził, że zakończył swoją przygodę z wrestlingiem, ponieważ po 27 latach przygody z tą rozrywką nie wie, kim jest.

C.W. Anderson występował w ECW w latach 1999-2001. Miał także kilka występów dla WWE, a w tym na Velocity (jeden mecz z CM Punkiem), zanim został zwolniony w 2007 roku. Walczył również w innych wielu niezależnych federacjach, jak: MLW, Vanguard Championship Wrestling, NWA Charlotte, GSW German Stampede Wrestling oraz X3 Wrestling.

Swój ostatni pojedynek stoczył 3 marca podczas NWA Power, gdzie razem z Calebem Konleyem pokonali The Dawsons.

The final words of CW Anderson. Thank you. It's been an amazing ride.

Opublikowany przez Chrisa Wrighta Piątek, 19 czerwca 2020

» Były WWE NXT UK Champion Pete Dunne poprosił fanów o nie rezygnowanie z brytyjskiego wrestlingu względem ruchu #SpeakingOut. Ta akcja stała się bardzo popularna na Twitterze, gdzie osoby w przeszłości molestowane udostępniają swoje historie.

W ciągu ostatnich dwóch dni kilkukrotnie zastanawiałem się nad takimi postami. Szczerze mówiąc, to my w branży musimy wprowadzić zmiany i udowodnić sobie, że możemy utrzymywać ludzi posiadając najbardziej podstawowe standardy. Będzie Was wielu, którzy się odwrócą i szczerze mówiąc, to mi się podobało. Ale myślę, że kiedy wprowadzimy pewne zmiany, to odzyskamy zaufanie i przywrócimy dawną miłość ludzi do Britwres.

W ostatnim czasie z federacją WWE pożegnał się Jack Gallagher, który został oskarżony przez kobietę o imieniu Becky. Kolejną osobą oskarżoną przez niezależną brytyjską wrestlerkę Natalie Sykes był Simon Musk znany również, jako El Ligero. Były NXT Cruiserweight Champion Jordan Devlin został oskarżony przez Hanne Francesce.