Charles Robinson i odczucia względem BackLash, Adam Haggerty zwolniony przez MLW za nieodpowiednie zachowanie, Medusa wspomina niecodzienną sytuację

» Kiedy ogłoszono „Greatest Wrestling Match Ever”, Charles Robinson nie myślał, że będzie częścią tego wydarzenia podczas BackLash. W rozmowie podczas WWE The Bump, doświadczony sędzia skomentował swoje odczucia związane z tą sytuacją.

Całkowite podniecenie. Mam na myśli, że byłem sędzią ostatniego pojedynku Edge’a zanim przeszedł na emeryturę. Więc kiedy poprosili mnie o sędziowanie, zaniemówiłem. Zapytałem, czy na pewno tego chcą. Oni się zgodzili, a ja czułem wielką ekscytację. Z radością powróciłem do wanych czasów. Właściwie z samego rana w dzień gali poszedłem na zakupy, aby kupić koszulkę, poniewaz nie przywiozłem takowej ze sobą. Długie rękawy oraz muszka, trudniej w takim stroju się porusza. Jest gorąca oraz uciskająca, ale to było świetne wydarzenia. Wyglądałem bardzo dobrze.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała o zwolnieniu spikera Marka Adama Haggerty’ego ze względu na jego niewłaściwe zachowanie wobec kobiet, o czym możecie przeczytać na Twitterze. Haggerty został oskarżony o wysyłanie niewłaściwych wiadomości nieletnim dzieciom. Kilka zrzutów ekranu pojawiło się na Twitterze. Niestety spiker MLW prowadził takową konwersację z 15-letnią dziewczyną.

» WWE Hall of Famer Alundra Blayze za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat niepokojącego incydentu z przeszłości, której była świadkiem.

Pamiętam, jak wychodziłam z pokoju hotelowego i widziałam nagą dziewczynę w kowbojskich butach.. fu**** Miała zarumienioną twarz. Zgłosiłam, to do recepcji i poprosiłam o telefon na policję.

Medusa podzieliła się tą historią odpowiadając na tweet byłej gwiazdy WCW, Missy Hyatt.