Joey Ryan wydaje oświadczenie odnośnie zarzutów związanych z napaścią seksualną

Impact Wrestling Star Joey Ryan wypowiedział się na temat zarzutów w jego kierunku, które pojawiły się na Twitterze. Jak wiadomo w mediach społecznościowych trwa akcja, w której fani, a także wrestlerzy dzielą się swoją nieprzyjemną historią z przeszłości, gdzie takowe osoby były molestowane.

Corinne Mink, to osoba, która oskarża Ryana o obmacywanie podczas jazdy na wydarzenie wrestlingowe. Impact Star był osobą, która odebrała Mink z lotniska. O tym zdarzeniu poinformowany został promotor pewnej firmy wrestlingowej, w której wschodząca gwiazda miała nie występować. Jak się okazało przerwa Ryana z firmą nie trwała zbyt długo, gdyż kolejny booking otrzymał po 18 miesiącach.

Tak prezentuje się oświadczenia Joeya:

Wspólnie z Wami obserwowałem, jak ruch #speakout rozprzestrzenia się w internecie. Wiem również, że moje imię zostało wymienione w trakcie dyskusji. Zastanawiałem się, w jaki sposób odpowiedzieć na to wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech dni. To ważny temat i zasługuje na poświęcenie znaczącej ilości czasu. Po rozmowie z moim adwokatem dowiedziałem się, że będzie lepiej jeśli nie odpowiem na te wszystkie oskarżenia. Prawda jest taka, że nie chce analizować konkretnych zarzutów. Ważne jest dla mnie, aby korzystać z tej platformy i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i nie próbować minimalizować uczuć każdego, kto został zraniony przeze mnie. Chciałem podzielić się wszystkimi częściami mojego życia. Nie jestem dumny z tej części mojego życia, ale wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny jest ważne. Wszyscy wiecie, że kilka lat temu zmieniło się moje życie po przez “Dick Flipa”, stało się popularne. Zacząłem podróżować po całym świecie i żyć w stylu rock and rolla.

Prawda jest taka, że nie zawsze traktowałem ludzi z szacunkiem. Możliwe, że okradałem ludzi i nadszarpnąłem ich przestrzeń osobistą, co sprawiało, że czuli się nieswojo. Dwa lata temu byłem w separacji z moją żoną. To wyawrło na mnie wielki wpływ i zacząłem się zastanawiać nad osobą, którą w przeszłości byłem. Nie byłem dumny z tego, co zobaczyłem. Podjąłem pewne działania w październiku 2018 roku i nadal uczęszczam na spotkania, które mi pomagają. Jeśli czujesz, że jesteś osobą, której nie traktowałem z szacunkiem, przepraszam. Oprócz tego postu skontaktowałem się z osobami zaangażowanymi w tą sytuację i rozpoczęliśmy wspólny proces leczenia.

Ciężko pracuję, aby wrestling był bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla wszystkim. Nadrobię niedociągnięcia z przeszłości, ciężko pracując w przyszłości. Musimy skorzystać z okazji, że wszystkie ruchy w społecznościach są publiczne, słuchamy i uczymy się. Staram się robić, to każdego dnia i osiągać lepsze wyniki.

https://twitter.com/JoeyRyanOnline/status/1274540701888331778?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1274540701888331778&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.wrestlinginc.com%2Fnews%2F2020%2F06%2Fjoey-ryan-issues-statement-on-sexual-assault-allegations-671653%2F