Ryback komentuje zwolnienie Zacka Rydera, Kontuzja sędziego SmackDown?, Federacja ROH i oświadczenie w sprawie Ameryki

» Zack Ryder był jednym z kilkudziesięciu talentów, które w kwietniu zostały zwolnione przez WWE ze względu na zmiany biznesowe spowodowane pandemią koronawirusa. W taki sposób zakończyła się 15-letnia przygoda z firmą. Zack był jedną z osób zaangażowanych w fabułę z Johnem Ceną. Nie wątpliwie był, to jeden z lepszych okresów w życiu doświadczonego wrestlera. Ryback wypowiedział się na temat odejścia Zacka z firmy:

Jego problemem jest to, że nigdy nie stawał w obronie samego siebie. Zack stworzył sobie doskonałą szansę, niestety system go zranił. To, co się dzieje polega na tym, że tęskni się za wielkimi gwiazdami. W taki sposób można stworzyć wielką gwiazdę. Płacą im pewne kwoty, przez co mają odpowiednią kontrolę nad danym wrestlerem. Przez pewien czas naprawdę jego przygoda się zakończyła, zniszczyli to wszystko. Później ponownie Zack został zabrany do telewizji, a on miał się pojawiać i pojawiać. Powtórzę jeszcze raz, nigdy nie stanął w obronie samego siebie.

Złą rzeczą jest to, że zniszczył swoją duszę. Zaczął kwestionować swoją wartość i był używany w taki sposób, że nie wiedział, co się stanie. Został zniszczony w psychologiczny sposób. Ja wiem, kim jestem i potrafiłem to wyrazić. On nie wiedział, kim jest….. To było najgorsze, gdyż Zack jest miłym facetem i właśnie to było wykorzystywane.

» Podczas piątkowego odcinka SmackDown odbył się pojedynek z udziałem Soni Deville i Lacey Evans. W trakcie walki sędzia WWE Danilo Anfibio nabawił się urazu nogi. W trakcie walki sędzia nie mógł wstać, przez co wezwał pomoc z zaplecza, a na niebieskiej tygodniówce została wyemitowana reklama. Po powrocie w ringu obecna była Jessika Carr, która zastąpiła Anfibio w akcji. Portal PWInsider informuje, że Anfibio nie doznał poważnego urazu, ale musiał poddać się badaniom, które trwały zbyt długo, aby mógł walczyć w telewizji.

» Federacja Ring of Honor wydała następujące oświadczenie w sprawie protestów, które obecnie panują w Stanach Zjednoczonych:

ROH stoi za pokojowymi protestami w całym kraju, które wymuszają ważne rozmowy i działania na rzecz zwalczania rasizmu w kraju. ROH wspiera różnorodną integracyjną społeczność, która traktuje wszystkich ludzi z szacunkiem oraz godnością, na jaką zasługują, a my wykorzystamy naszą platformę do ujawnienia przypadków rasizmu i uprzedzeń we wszystkich formach. Wszyscy składamy szczere kondolencje rodzinie Floyd i mamy nadzieję, że jako kraj możemy się spotkać i zapewnić, że takie zdarzenia nigdy się nie powtórzą.