Angel Garza opowiada o odejściu Austina Theory’ego, wpływie Eddiego Guerrero oraz umiejętnościach El Hijo del Fantasmy

Angel Garza niedawno udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat swojej pracy na RAW, Austina Theory’ego, który niedawno opuścił stajnię Zeliny Vegi.

 

Nie wydaje mi się, abyśmy mieli jakiś problem. Andrade i ja mamy bardzo podobną osobowość i bardzo różne style. Możemy zrobić wiele rzeczy razem, ale jeśli znajdziemy trzeciego członka, myślę że Andrade i ja będziemy tacy sami. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć, będzie mile widziany. Musimy jednak uważać na konsekwencje, Austin Theory jest tego przykładem.

Co sądzisz na temat nowego wrestlera NXT, El Hijo del Fantasmy:

Jestem blisko El Hijo del Fantasma. Stawiam na niego i byłbym bardzo dumny, kiedy wygrał NXT Cruiserweight Championship. Ja straciłem ten tytuł w lutym, więc jeśli NXT Cruiserweight Championship trafił w ręce El Hijo def Fantasmy oznacza, iż w mniej niż pięć miesięcy ten tytuł mistrzowski stał się specjalnością meksykańskich wrestlerów. Jest doskonałym wrestlerem, bardzo dobrze mówi po angielsku i posiada charyzmę, której potrzebuje i myślę, że zrobił dobrze przychodząc do firmy.

Czy Eddie Guerrero miał jakiś wpływ na twoją karierę?

Nie miał wpływu. Oglądałem pojedynki Eddiego, Reya i Psycosisa, ale śledziłem także mojego wujka. Zaufajcie mi, rzeczy które robił w przeszłości nie miały żadnego związku z moją postacią. Kiedy jesteś autentyczny i tworzysz swoją osobę, zaczynasz osiągać sukces. Kiedy zaczynasz naśladować coś, co ktoś zrobił lub robi, to moment w którym supergwiazda nie zdaje sobie sprawy, że jest kogoś kopią. Bardzo lubię swoją postać, Eddie nie miał na mnie wpływu, ale jeśli ktoś mógł mnie zachęcić do wrestlingu, to był mój wujek. Oddaję mu kilka hołdów, ale nikt nie wpłynął na zbudowanie mojej postaci.